Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Власт без злоупотреба си губи смисъла.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Блондинки
- Кой е най-важният орган на блондинките? - Носът! - Защо? - За да има от къде да дишат докато правиат свирки.
Блондинки
03.10.2017
2,935 прегледа
Следващ →
Още вицове
По време на сухия режим. Един си варял ракия вкъщи и гледа по едно време водата на свършване. Излязъл да налее. А в това време двама милиционери влизат в къщата му: - Ха сега седни и напиши всичко дума по дума, както си беше! Написал нашия обясненията и им ги дал. - Абе, какво си написал тука, бе? - Ами всичко, както си беше- "Излизам аз от къщи за вода и като се връщам, заварвам у нас двама милицонери си варят ракия..."
Иванчо влиза в къщи, хвърля се към жена си, целува я. В отговор получава целувка и є казва: - Скъпа, кажи ми как ме намираш без мустаци? - Ах, това ти ли си? - казва разочарована жена му.
Отишъл Дядо Коледа в Сомалия и попитал: - Бе, на децата ви що са такива подути коремчетата? - Щото през годината почти нищо не са яли. - Ааа, който не яде няма да получи подаръци.
Баба отива на доктор: - Кажи сега, докторе, има ли подобрение или не? - О да, вече спокойно може да се качвате по стълбище. - Слава Богу - вече много ми омръзна всеки път да се катеря по водосточната тръба...
Имам спомен от преди години.Веднъж след часовете аз и мой колега се отбихме до фурната.Пред нея гледаме странна гледка:огромна опашка,хляб има,но опашката не помръдва.Нямахме време да се редим и току да се върнем обратно,но някой извика: -Другари,да дадем ред на народните учители.Те са много заети в училището. Всички от опашката се съгласиха.Ние останахме трогнати от вниманието.Взехме си хляба,благодарихме на всички. На другия ден ни спира една жена и ни казва: -Абе,много наивни сте били това даскалите.Вчера на фурната са ви дали ред,защото чакали да свърши студеният хляб.Голяма услуга сте им направили! Да,ама не беше така.Продавачката,майка на наш ученик,грижливо бе увила в саковете ни топъл хляб...