Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Кой е най-важният орган на блондинките? - Носът! - Защо? - За да има от къде да дишат докато правиат свирки.
Блондинки 2,935 прегледа
Следващ →

Още вицове

По време на сухия режим. Един си варял ракия вкъщи и гледа по едно време водата на свършване. Излязъл да налее. А в това време двама милиционери влизат в къщата му: - Ха сега седни и напиши всичко дума по дума, както си беше! Написал нашия обясненията и им ги дал. - Абе, какво си написал тука, бе? - Ами всичко, както си беше- "Излизам аз от къщи за вода и като се връщам, заварвам у нас двама милицонери си варят ракия..." Иванчо влиза в къщи, хвърля се към жена си, целува я. В отговор получава целувка и є казва: - Скъпа, кажи ми как ме намираш без мустаци? - Ах, това ти ли си? - казва разочарована жена му. Отишъл Дядо Коледа в Сомалия и попитал: - Бе, на децата ви що са такива подути коремчетата? - Щото през годината почти нищо не са яли. - Ааа, който не яде няма да получи подаръци. Баба отива на доктор: - Кажи сега, докторе, има ли подобрение или не? - О да, вече спокойно може да се качвате по стълбище. - Слава Богу - вече много ми омръзна всеки път да се катеря по водосточната тръба... Имам спомен от преди години.Веднъж след часовете аз и мой колега се отбихме до фурната.Пред нея гледаме странна гледка:огромна опашка,хляб има,но опашката не помръдва.Нямахме време да се редим и току да се върнем обратно,но някой извика: -Другари,да дадем ред на народните учители.Те са много заети в училището. Всички от опашката се съгласиха.Ние останахме трогнати от вниманието.Взехме си хляба,благодарихме на всички. На другия ден ни спира една жена и ни казва: -Абе,много наивни сте били това даскалите.Вчера на фурната са ви дали ред,защото чакали да свърши студеният хляб.Голяма услуга сте им направили! Да,ама не беше така.Продавачката,майка на наш ученик,грижливо бе увила в саковете ни топъл хляб...