Три блондинки трябва да изкачат сто стъпала,за да стигнат до рая,но на стотното стъпало стои ангел който разказва вицове и която се засмее отива в ада.Първата минала 25 стъпала-засмяла се и отишла в ада.Втората се разсмяла на 62 стъпало- и тя отишла в ада.Третата започва да се смее на 99-то стъпало и ангелът я пита:
-Ти защо не изкачи още едно стъпало?
Блондинката отговорила:
-Че аз чак сега разбрах първия виц!
Един човек бил закъсал на пътя и стопирал. Спрял му някакъв, но поискал пари, че да го закара до града. И закъсалият му вика, бе нямам, яко го закъсах, ама е тоя бобър ти го подарявам.
– Хъм за кво ми е?
– Знаеш ли к’ви свирки прави? Няма да съжаляваш, брато. Пробвай!
Пробвал нашия, харесало му и взел стопаджията до града. Прибира се в къщи и когато жена му ужасена го попитала какво е това смърдящо животно, той само отвърнал:
– Научи го да прави мусака и може да си ходиш.