Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
ТАБЕЛА При кмета се влиза само при голяма нужда!
Бисери 3,606 прегледа
Следващ →

Още вицове

Една фенка на кънтрито решила да си татуира от двете страни на срамните части двамата си любими певци. Прибрала се у дома, погледнала татуировките, но нещо не ги харесала и отишла в близката кръчма да ги тества. Приближила се до един, който си пиел на бара. Вдигнала си полата, смъкнала си бельото и му казала: - Абе, познаваш ли ги тези двамата кънтри певци? Човекът си сложил очилата, разгледал внимателно и казал: - Ами за тези отляво и отдясно не съм сигурен, но тоя по средата със сигурност е Уили Нелсън. Никакво висше икономическо образование няма да ви свърши работа. Трябва да се РОДИШ евреин. Телефоните стават все по-тънки и умни, а хората все по-дебели и глупави. Една монахиня се возела в такси. Забелязала че шофьорът я гледа втренчено по време на пътуването. Попитала го защо и той казал: - Искам да те попитам нещо, но не искам да те обидя ! - Не можеш да ме обидиш. Била съм монахиня толкова дълго, че съм чула почти всичко. - Винаги ми се е искало монахиня да ми направи свирка. - Ами... Можем да уредим нещо, но при две условия. Не трябва да си женен и трябва да си католик. - Суууупер ! Не съм женен и съм католик ! - Добре. Отбий. Таксиметровия шофьор отбил и монахинята се захванала за работа..Малко след това таксиметровия шофьор се разплакал. - Защо плачеш, синко ? - Сестро, съгреших. Излъгах... женен съм и съм евреин. - Няма нищо. Името ми е Брус и отивам на бал с маски. Въпрос: Как броят хората от Чернобил до 30? Отговор: На пръсти.