Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Жена се кара на мъжа си: - Отново на сън изреждаше различни марки ракии! - Какво да правя, вече и на сън ли не може да поседя в кръчмата?
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
ТАБЕЛА При кмета се влиза само при голяма нужда!
Бисери
03.10.2017
3,606 прегледа
Следващ →
Още вицове
Една фенка на кънтрито решила да си татуира от двете страни на срамните части двамата си любими певци. Прибрала се у дома, погледнала татуировките, но нещо не ги харесала и отишла в близката кръчма да ги тества. Приближила се до един, който си пиел на бара. Вдигнала си полата, смъкнала си бельото и му казала: - Абе, познаваш ли ги тези двамата кънтри певци? Човекът си сложил очилата, разгледал внимателно и казал: - Ами за тези отляво и отдясно не съм сигурен, но тоя по средата със сигурност е Уили Нелсън.
Никакво висше икономическо образование няма да ви свърши работа. Трябва да се РОДИШ евреин.
Телефоните стават все по-тънки и умни, а хората все по-дебели и глупави.
Една монахиня се возела в такси. Забелязала че шофьорът я гледа втренчено по време на пътуването. Попитала го защо и той казал: - Искам да те попитам нещо, но не искам да те обидя ! - Не можеш да ме обидиш. Била съм монахиня толкова дълго, че съм чула почти всичко. - Винаги ми се е искало монахиня да ми направи свирка. - Ами... Можем да уредим нещо, но при две условия. Не трябва да си женен и трябва да си католик. - Суууупер ! Не съм женен и съм католик ! - Добре. Отбий. Таксиметровия шофьор отбил и монахинята се захванала за работа..Малко след това таксиметровия шофьор се разплакал. - Защо плачеш, синко ? - Сестро, съгреших. Излъгах... женен съм и съм евреин. - Няма нищо. Името ми е Брус и отивам на бал с маски.
Въпрос: Как броят хората от Чернобил до 30? Отговор: На пръсти.