Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
ТАБЕЛА При кмета се влиза само при голяма нужда!
Бисери 3,605 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Два месеца лекувам един от жълтеница, а накрая се оказа, че бил китаец! - Вчера си купих от Вас книгата "Как да спечелите милион"! - Е, и? - Половината страници ги няма! - Е какво от това? И 500 000 е добра сума! - Мамо, дай ми сто лева за обувки. - Нямам толкова, сине, парите на растат по дърветата. - Разбира се, че растат. Нали са от хартия. Един мъж отива в болницата и казва на доктора : -Докторе много ме болят топките , пипнете, вижте ако можете помогнете. Доктора: -Нищо ти няма. На другия ден мъжа пак идва. -Докторе много ме боли викнете. медицинската сестра може да знае какво е. Дошла медицинската сестра но и тя казала че нищо му няма. На другия ден човека пак идва и пак се оплаква от болки: -Викнете някои друг човек може да знае нещо повече. Пристигнал случаен човек , пипнал погледнал но и тои нищо незнае. Излиза човека от болницата и вижда 1 негов колега които го пита : -Абе колега ти не си ли зе отпуска -Взех си ама идвам в болницата да ми чешат топките Пасат четири коня на една ливада - единия млад жребец, другия на средна възраст, третия на солидна възраст, а четвъртия - дърта кранта. В другия край на ливадата се появява млада кобила. Жребеца подскочил и казал: - Хей, давайте да отидем да я оправим!? - Що да бързаме - казал коня на средна възраст - може така, пасейки, пасейки ще стигнем. - А - казал вързрастния кон - на който му трябвам, сам ще ме намери. - Тихо - казала крантата - тихо да не ни чуе...