Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Кара си борец колата и чува по радиото, че на улицата, по която кара имало някъв луд, който карал в отсрещното платно. Гледал, гледал бореца и казал: - Е кой, бе?! Те са много.
Тъпизми 2,513 прегледа
Следващ →

Още вицове

Говорят си французин, американец и българин. Французинът казва: - Аз обичам, когато вървиме с жена ми и аз съм я прегърнал, да мога да си сложа ръката на кръста, ама не ръката ми да е толкова дълга а талията и да е толкова малка. Англичанинът казал: - Аз обичам когато моята приятелка язди кон краката и да опират в земята, ама не коня да е толкова късокрак, а краката на жена ми да са толкова дълги. А българинът казал: - Аз обичам когато излизам за работа да плесна жена ми по задника и като се върна той още да се тресе, но не задника й да е толкова голям, а толкова да е работното ми време. Влиза клиент в магазина с парче сиренe и казва: - Продали сте ми холандско сирене вместо швейцарско? - Да не сте говорили с него? - Пийте кафето си по-бързо! - Защо? Ще изстине ли? - Не. Ще поскъпне! Попаднал един грузинец в концлагер като военопленник. Една сутрин дежурният ги строява и почва да ги разпределя - тоя на строежа, оня да чука камъни, друг да копае окопи. Стигат до грузинеца: - Думбадзе - в газовата камера! Грузинецът се обажда: - Другарю оберщурмбангрупенфюрер! Стига вече! Оня ден бях в камерата, вчера в камерата, днес пак в камерата! Вече почна да ме боли глава! Срещнали се двама психолози на улицата: - Добър ден! - И какво по-точно имаш предвид, като казваш това?