Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Какво е това, което прави: Пльок! Пльок! Фсссс! Две бебета във вана с киселина.
Черен хумор 1,892 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един пияница попитал един човек: - Извинете, къде се намира отсрещния тротоар? Човекат: - Как къде?... Отсреща! Учителката пита ученик: - Иванчо, защо вчера не беше на училище? - Имахме ново попълнение в семейството. - Така ли?! Брат или сестра? - Не-е, майка ми най-после се омъжи. - Защо си се разбързал така? Къде отиваш? - Най-напред при бижутера, а след това при акордьора. - Но какво се е случило? - Неприятности! И жена ми, и роялът се разстроиха. Бик - разплодник остарял, но стопанинът му не го продал на кланницата, а го оставил на доизживяване в стадото. Докарал нов бик. Ветеранът, виждайки младия си колега започнал да се ежи, да рие с копита в пръста и да се държи така сякаш защитава харема си. Стопанинът му подметнал подигравателно: - Какво се ежиш? Ти си вече взел-дал! - Знам, но все пак трябва да кажа на новия, че не съм крава! - отговорил бикът. - Абе Гошо,защо ходиш по кръчмите да харчиш пари,а не седнем двамката да си пийнем ракийка,да си хапнем салатка,да си побъбрим (предлага жена му). Съгласил се.Ударили по 2-3 и Гошо започнал: - Смятам,да се обадя на Майора да ме вземе и на втората мисия в Ирак,макар,че още не ми е зарастнала раната от първата. - Кви ги говориш бе Гошо?Ти забрави ли,че си дюс табанлия и дори войник не си ходил? - Разбра ли най-после ма,защо ходим по кръчмите?