Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Евреи в газова камера: - Пуснете ни, пуснете ни.. Отвън се чува: - Пускам! Пускам!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Черен хумор
Какво е това, което прави: Пльок! Пльок! Фсссс! Две бебета във вана с киселина.
Черен хумор
03.10.2017
1,893 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Съседке, вярно ли, че морковите много помагали, когато на една жена мъжът й е импотентен? — И бананите помагат, ама най-хубаво си е краставицата!
(Учител по химия в ХГ "Св. Св. Кирил и Кетодий" - Казанлък) Ученик пита учителя си как е бебето му. Учителя: - Сърбят го задните части за моите 5 пръста.
-Какво е група мъже,скачащи с парашут? -Замърсяване на околната среда!
Големия лос паднал в блатото и взел да потъва. Седи, не мърда и само главата с големите уста и рогата стърчат на водата. Минал заека наблизо и слуша: - Зайо, помогни! Заека помислили, помислил, па скокнал на главата на лоса, хванал се за рогата и му го натресъл в голямата уста. Лоса плюе, дави се и ръмжи: - Зайо, мамка ти ебавам само да изляза! А заека продължава да чеше и си мърмори под мустак: - Как ще излезеш бе? Как ще се измъкнеш от тези мощни и космати лапи!
Седнали жирафа и свинята да пият ... едни ракии, едни салати ... голям купон. Жирафът: - Ако знаеш свиньо колко е хубаво да имаш толкова дълга шия, да си толкова красив и елегантен. Като пийнеш една ракия и тя ти се стича бавно през гърлото, усещаш целия и аромат, сгрява те едно хубаво. Пък после като хапнеш една краставичка и тя ти минава бавно по шията, усещаш и вкуса, наслаждаваш и се дълго време... Пък после като удариш още една ракия и тя ти се стича бааавно по шията ...... На свинята и писнало и казала: - Добре де ами не ти ли е малко гадно като повръщаш ?...