Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Какво е това, което прави: Пльок! Пльок! Фсссс! Две бебета във вана с киселина.
Черен хумор 1,893 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Съседке, вярно ли, че морковите много помагали, когато на една жена мъжът й е импотентен? — И бананите помагат, ама най-хубаво си е краставицата! (Учител по химия в ХГ "Св. Св. Кирил и Кетодий" - Казанлък) Ученик пита учителя си как е бебето му. Учителя: - Сърбят го задните части за моите 5 пръста. -Какво е група мъже,скачащи с парашут? -Замърсяване на околната среда! Големия лос паднал в блатото и взел да потъва. Седи, не мърда и само главата с големите уста и рогата стърчат на водата. Минал заека наблизо и слуша: - Зайо, помогни! Заека помислили, помислил, па скокнал на главата на лоса, хванал се за рогата и му го натресъл в голямата уста. Лоса плюе, дави се и ръмжи: - Зайо, мамка ти ебавам само да изляза! А заека продължава да чеше и си мърмори под мустак: - Как ще излезеш бе? Как ще се измъкнеш от тези мощни и космати лапи! Седнали жирафа и свинята да пият ... едни ракии, едни салати ... голям купон. Жирафът: - Ако знаеш свиньо колко е хубаво да имаш толкова дълга шия, да си толкова красив и елегантен. Като пийнеш една ракия и тя ти се стича бавно през гърлото, усещаш целия и аромат, сгрява те едно хубаво. Пък после като хапнеш една краставичка и тя ти минава бавно по шията, усещаш и вкуса, наслаждаваш и се дълго време... Пък после като удариш още една ракия и тя ти се стича бааавно по шията ...... На свинята и писнало и казала: - Добре де ами не ти ли е малко гадно като повръщаш ?...