Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Две прасенца се събрали да пият кафенце. Едното прасенце имало врачески способности и решило да гледа на кафе на другото прасенце: - Добри стопани те очакват! Чиста кочинка, това онова. Е ше имаш малко проблеми по Коледа...
Животни 3,531 прегледа
Следващ →

Още вицове

При ортопеда влиза пациент. - Моля, свалете си обувките - казва доктора. Пациентът си сваля обувките и...смърди не, ами! Чак сълзи от очите на доктора потекли. - Господине, така ви смърдят краката, че направо не може да се диша! - вика докторът. - Знам, каза ми го и личната докторка, но исках специалист да потвърди... ..и накрая: Предлага се законодателно да се фиксира пенсионната възраст на две години повече от средната продължителност на живота, с ежегодна индексация... Кола с двама души ,единият спи, дргия кара.Спира ги полицай: -Вие пил ли сте? -Само едно малко. В същия момент заспалият се събужда и отговаря: -А за мен едно голямо. Кара си Пешо Газ-ка и си свирка. Изведнъж пред него изскача лъскав мерцедес, Пешо набива спирачките, но удря мерцедеса. Излизат от него четирима яки мутри и шефа им започва да се заканва: - Е сега ще те счупиме от бой! Пешко се уплашил и започнал да се обяснява: - Не може така! Не е честно! Вие сте четирима, а аз съм сам! Позамислил се шефа на мутрите и казал: - Компир, бегай от него! Окопитил се Пешо и започнал да обеснява на побеснялата мутра, че пак няма да е честен боят - сега ставали 3-ма на 2-ма. Позамислило се пак борчето и казало: - Жица, бегай и ти от него... Пешо се изхитрил: - Сега вие сте по-малко! Пак няма да е честен боят. Това вече вкарало горката мутра в дълбок размисъл... След 2-3 секунди изръмжал: - Ей, ти с Газ-ката! Я бегай, че може да се степаме от тебе! Келнер към клиент: - Имам добра новина за вас от кухнята: прав бяхте, че това, което сте изяли е било помия.