Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Срещат се двама приятели, които не са се виждали отдавна: - Какво ново при тебе? - пита първият. - Ами вчера жена ми ме напусна. - Ох, не знам какво да ти кажа. Иди в кръчмата и се напий, ще удавиш мъката. - Няма да стане. - Защо, пари ли нямаш? - Пари има, мъка няма!
Разни 1,885 прегледа
Следващ →

Още вицове

Две мутри се скарали със своя шеф, защото той им казал, че никой нямало да познае, че са мутри. Обзаложили се, и мутрите тръгнали да разпитват хората. В първото село попитали едана баба, но тя не можала да познае каква им е професията. В друго село попитали един дядо, но и той не им казал. Отчаяни, че изгубили облога, тръгнали да се пребират. По пътя срещнали един овчар с 3000 овце. Спряли при него и го попитали, но и той не им отговорил. Тогава те му казали, че ако не познае ще вземат една овца. Овчарят не познал и те взели една овца. Кога тръгнали да я качват в колата овчарят казал: - Чакайте, знам какви сте. - Какви сме - казали те. - Ами мутри сте. - И как позна? А овчарят казал: - Ами толкова сте прости, че от 3000 овце хванахте Кучето. Ако много искаш твоето име да се появи във вестника, чети го докато пресичаш улицата. Ето, че ви е дошло време да си вземете жена. Въпросът е само в това - чия? В градския транспорт: - Девойче, ще слизате ли на следващата спирка? - Заради вашия чадър вече от няколко спирки не съм девойче... Човек си кара кола и го спира полицай: - Не сте си сложил колана, глобата е 5 лева. Колата тръгва, като преди това шофьора си слага колана и след 500 метра пак го спира полицай. Поглежда в колата и вижда че човека вътре е с колан, проверява колана и казва: - Колана е хлабав - глобата е 5 лева. Човекът тръгва, но преди това си стяга колана. След 500 метра пак го спира полицай. Вижда, че е с колан, проверява - колана е яко стегнат, и казва: - Гледай го пък тоя, за 5 лева ще се удуши.