Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Мъж се връща от командировка, звъни на съседа: - При моята никой ли не е идвал? - Не. - Абсолютно никой? - Абсолютно. - Двадесет дни и никой? - Никой бе. Помълчал малко и казал: - Тогава...и аз няма да отида.
Семейни 2,629 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Какво отговоря блондинка като я попиташ дали мигачът мига? — Мигачът мига, мигачът не мига, мигачът мига, мигачът не мига… Събрали се в Чистилището трима,умрели в една и съща секунда. Дошъл Свети Петър и започнал да ги разпитва как са умрели за да ги разпредели за Рая или Ада.Първият започнал разказа си : Връщам се аз от командировка,влизам в спалнята и какво да видя ! Жената трепери,а на стола стоят сгънати мъжки риза и панталон.Побеснях ! Обърнах апартамента на опаки ама никого не открих ! Излизам на балкона и гледам един по потник и боксерки бяга,ама чак петите му в задника удрят ! Твойта мама викам си сега те пипнах!Огледах се да му хвърля нещо ама пусто няма.....Само хладилника.Прежалих го !Вдигнах го и го хвърлих.Да ама ризата ми се закачи за дръжката и аз полетях с него от 5 етаж. Вторият започнал разказа си: Абе правя си аз кросчето и вече на финала нещо ме цапардоса в главата и повече не помня ! Третият въздъхнал и казал: Абе стоя си аз в хладилника..... Една мутра се оплаква на друга: — Абе, брато, опитах се да си спомня добрите стари времена и се опитах да се повозя на тролей. — Е, и кво стана? – пита другата мутра. — Епа BMW-то не иска да влезе вътре. Грузинец произнася тост на руска сватба: - Предлагам да пием за тези дъбове... Всички руснаци вдигат чашите. - ... от които ще направят ковчези за нашите младоженци... Изумени всички оставят чашите на масата... - Нека тези дъбове да растат поне още петстотин години! Всички с облекчение вдигат отново чашите и ги изпиват на екс. Една блондинка звъни в интернет офис: - Ало,интернет ли е това? - Да,кажете. - Ами ... свържете ме с www.yahoo.com,ако обичате!