Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Защо този депутат е толкова богат? - Има си добър бизнес. - Какъв? - Продава тези, които са го купили.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Програмисти
Задачка от новите учебници: Куче тича със скорост 10 км в час и носи кутия с 10 DVD диска от по 4,7 GB всеки. Ще достави ли данните по-бързо от мрежа Fast Ethernet (100 Mb/s) на разстояние 8 км?
Програмисти
03.10.2017
3,723 прегледа
Следващ →
Още вицове
Мениджър в търговска фирма вече готов да изпрати доставка на клиент забелязва, че клиентът още не се е разплатил за предишната доставка. Обажда се на клиента: - Извинете, но няма да може да ви изпратим стоката, докато не се разплатите за предишната доставка. - Хм...Много жалко, но тогава трябва да откажа поръчката, - отговаря клиентът, - Не съм в състояние да чакам толкова дълго!
Умрял един студент и отишъл в ада. Дяволът го попитал: - Е, студентче. В кой ад искаш? В студентския или в обикновения? - По-добре в обикновения... Отишъл студентът в обикновения ад и общо взето останал доволен - ядене, пиене, цигари, жени. Само всяка вечер в 21 часа идвал дяволът и му забивал по един гвоздей в задника. Търпял студентът две-три седмици и поискал да го преместят в студентския ад. Там се оказало същото - ядене, пиене, цигари, жени. Само дяволът вече не идвал вечер да му забива пирони. Минали така няколко месеца. Една вечер изведнъж при студента дошъл дявола с кофа пълна с пирони и казал: - Е, студентче! Дойде сесията!
Опитът е думата, с която наричаме грешните си.
Приятелка пита блондинка: -Защо си толкова тъжна? -Б посолстеото не ми взеха документите за ВИЗА. -Защо? -На самия край на анкетата в графа "Не попълвайте"написах"добре".
Решават двама колеги да изиграят една игра по голф, през ваканцията си, да отмарят... Отиват на игрището(или както там се нарича), и единия казва: Айде да играем за 50 лева....ОК! Разцъкват, до осма дупка всичко е равно. Но единия от двамата праща топката към девета дупка, но тя пада някъде из полето и не могат да я намерят. Търсят, търсят, търсят...все пак за загубена топка се дават 4 точки наказание. Накрая загубилия топката вади резервна от джоба, хвърля я на земята и вика: ЕТО МИ Я ТОПКАТА БЕЕЕ!!..и другия се скарва: АБЕ ТИ ЗА 50 ЛЕВА ЦИГАНСКИ НОМЕРА ЛИ МИ ПРАЙШ БЕ *ЕД*РАСТ с ПЕ*ЕРАС*. Другия му викнал: АБЕ НАМЕРИХ СИ Я БЕ! ТИ ОТКЪДЕ ЗНАЙШ ЧЕ ПРАЯ НОМЕРА? - МИ НАЛИ АЗ СТОЯХ ВЪРХУ ТВОЯТА ТОПКА ЦЕЛИ 10 МИНУТИ!!