Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Ако приятелката ти изневери и ти се поиска да скочиш от 10-тия етаж, спомни си, че са ти пораснали рога, а не крила.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
- Кой те е вързал? - попитал Учителят. - Никой - отвърнал ученикът. - Защо тогава се стремиш към освобождение? - попитал Учителят.
Бисери
03.10.2017
3,083 прегледа
Следващ →
Още вицове
Наканил се един да коли овен за празника, избрал си голям нож, но не знаел как да се справи, за това отишъл в джамията за да потърси помощник сред мюсюлманите. Влязъл в джамията: - Има ли мюсюлмани? - в отговор - тишина и сред цялото паство се намерил един смелчага. - Аз съм мюсюлманин!? - Да тръгваме! Отиват в къщата му, мъжът обяснил да какво става въпрос, и започнали да колят овена, кръв плиска навсякъде, а животното още и живо. Тогава мюсюлманинът предложил: - Аз ще го държа за краката, а ти бягай в джамията и извикай още мюсюлмани! Изтичал мъжът пак в джамията, целият в кръв, с нож в ръцете и се развикал от прага: - Има ли още мюсюлмани? Цялото паство е в шок, моллата се изправил пред него: - Кълна се, последният излезе с теб!
Бягали си 3 коня из прерията, мама кон (кобила), тати кон (жребец) и малко жребче, но изведнъж както си бягали стигнали края на каньона и се опитали на спрат галопа си, но жребчето не успяло и паднало в пропастта. Майката си казала: "Какво да правя без сина си, няма смисъл да живея"- и скочила. Таткото си казал: "Като нямам семейство и аз няма да живея"- и той скочил в пропастта, а от долу се чул глас: - Авее, кой ме замерва с коне бе?
Добрата половина от населението ненавижда правителството. Предствете си, как се отнася лошата половина?
Уважаеми момичета, изпращайте ни ваши фотографии! Снимките на хубавите момичета ще се публикуват в "Плейбой", а на другите в списание "Хуморан"(www.humoran.com)
- Най-после Жоро изпълни своето обещание да не влиза в Интернет праз работно време! - Да, бе! Лъжеш! - Не, вчера лично го видях, как целия ден игра карти!