Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Кой те е вързал? - попитал Учителят. - Никой - отвърнал ученикът. - Защо тогава се стремиш към освобождение? - попитал Учителят.
Бисери 3,083 прегледа
Следващ →

Още вицове

Наканил се един да коли овен за празника, избрал си голям нож, но не знаел как да се справи, за това отишъл в джамията за да потърси помощник сред мюсюлманите. Влязъл в джамията: - Има ли мюсюлмани? - в отговор - тишина и сред цялото паство се намерил един смелчага. - Аз съм мюсюлманин!? - Да тръгваме! Отиват в къщата му, мъжът обяснил да какво става въпрос, и започнали да колят овена, кръв плиска навсякъде, а животното още и живо. Тогава мюсюлманинът предложил: - Аз ще го държа за краката, а ти бягай в джамията и извикай още мюсюлмани! Изтичал мъжът пак в джамията, целият в кръв, с нож в ръцете и се развикал от прага: - Има ли още мюсюлмани? Цялото паство е в шок, моллата се изправил пред него: - Кълна се, последният излезе с теб! Бягали си 3 коня из прерията, мама кон (кобила), тати кон (жребец) и малко жребче, но изведнъж както си бягали стигнали края на каньона и се опитали на спрат галопа си, но жребчето не успяло и паднало в пропастта. Майката си казала: "Какво да правя без сина си, няма смисъл да живея"- и скочила. Таткото си казал: "Като нямам семейство и аз няма да живея"- и той скочил в пропастта, а от долу се чул глас: - Авее, кой ме замерва с коне бе? Добрата половина от населението ненавижда правителството. Предствете си, как се отнася лошата половина? Уважаеми момичета, изпращайте ни ваши фотографии! Снимките на хубавите момичета ще се публикуват в "Плейбой", а на другите в списание "Хуморан"(www.humoran.com) - Най-после Жоро изпълни своето обещание да не влиза в Интернет праз работно време! - Да, бе! Лъжеш! - Не, вчера лично го видях, как целия ден игра карти!