Защо една блондинка се върнала адски разочарована, натъжена, също така разчорлена и размъкната от Япония?
Защото чак тогава разбрала, че 17-инчовият SONY е телевизор!
Влиза шеф в офиса и гледа как всички са си опънали краката на бюрата и пушат.
- Колко пъти съм ви казвал да не пушите по време на работа!
- Че кой работи...?