Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Само две неща могат да срежат диамант: друг диамант и Чък Норис.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Програмисти
Музикални новини: В невероятен тираж се разграби дебютния диск на група "CD-RW" c албума "700 MB".
Програмисти
03.10.2017
3,331 прегледа
Следващ →
Още вицове
Иванчо вече станал на 20 години и решил да се ожени. Но искал жена му да е непорочна и девствена. Пробвал пробвал, все на разни Палавници попадал - нито една девствена... Решил да отиде в детската градина и там да си избере непорочно момиче. Видял там Марийка, харесал я и тя го харесала и й казал: - Чакай ме в тази стая, аз ще се върна след малко. Отишъл Иванчо до сладкарницата да и купи пасти, кола, сладолед. Връща се в стаята, гледа Марийка гола на леглото и си сложила една възглавница под дупето. Шашнал се Иванчо: - Какво става тук, бе Марийке?!? Защо си гола? Какви са тези възглавници?!? - Ама Вас възластните, човек не може да Ви лазбеле... Един иска с възгнавница, длуг без възгнавница...
Няма смисъл да спориш с жена: в 90 процента от случаите тя ще се окаже права, и само в 10 процента от случаите ти ще си виновен.
Един мьж влязъл в ресторант. Извикал келнера. - Имате ли печено пиле? - Да, имаме. - Ами на грил? - Да, имаме! - А… печено на фурна? - Да, имаме. - А жулиен? - Да, имаме. - А… печено на скара? - Да, имаме! - Вкусни ли са? - Да. - Донесете ми тогава едно крилце. - Ляво или дясно?
При психиатъра. - Докторе, цялото ми тяло е в пера. - Спокойно, легнете. Повтаряйте след мен: Нямам пера, нямам пера, нямам пера... А сега вече можете да станете! - Докторе, благодаря Ви! Перата наистина изчезнаха! Пациентът излиза, а докторът вика чистачката: - Бихте ли премели, че целият под е в перушина...
Едно момченце плаче: - Какво се е случило, миличко? - Мама отиде и ми удави всичките котенца. - Ооо, това наистина е ужасно! - Да... ама..тя ми беше обещала аз да го направя.