Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Дядка се кара на момче, а невъзпитаният младеж му вика: -Ей, дядка ела да ми направиш свирка! -Аз свирката отдавна съм я направил,ами няма кой да я надуе-рекъл той.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
- Татко, в училище ме обиждат, че родителите ми били необразовани... - А какво е това училище, сине?
Семейни
03.10.2017
2,889 прегледа
Следващ →
Още вицове
Девиз на кардиолозите - \"умри веднъж, но от сърце!\"
Веднъж японския император показал доказателство, че невестата му е девица, а тез идиоти го обявили за знаме.
Един мъж отишъл да си търси работа! Управителят на фирмата го поканил да седне и започнало интервюто: - Кажете ми нещо за себе си - помолил го управителят! Мъжът започнал да разказва, да се хвали, колко е работен и умен и сръчен и накрая казал, че има само един единствен недостатък т.е. имал само едно мъдо! Управителят му отговорил веднага: - Можем да те вземем на работа, но само на половин работен ден! - Защо! - възмутил се мъжът... - Ами, нашите работници до обяд си вкарват и вадят лявото мъдо в левият крачол, а следобяд си вкарват и вадят дясното мъдо в десният крачол! А ти няма да има, какво да работиш следобяд...
Най-бързият начин да опознаеш една жена, е да пазаруваш с нея.
Шейсетте години Между СССР и САЩ се води битка за завладяване на луната.Руснаците са изпратили поредният луноход, а американски екипаж е кацнал на Луната и следи лунохода. Екипажът докладва в НАСА. -Току що корабът каца, луноходът илиза и потегля. Започва да пръска нещо ............... О , БОже! Той боядиса цялата Луна червена! Хюстън какво да правим??????? От Хюстън: -Такааааааааааа....... Спокойно. Вземете сега бяла боя и напишете "Always Coca- Cola"!!!