Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Бик и крава си стоят от двете страни на една ограда и се гледат ожаднели за секс. Бикът не издържал, в един момент се засилил и прескочил оградата. Кравата го посрещнала свенливо: - Здрасти, аз съм Пена - Недостъпната! А той иронично: - Здравей, аз съм Белчо - Надарения... само дето дарът ми остана на оградата.
Разни 1,553 прегледа
Следващ →

Още вицове

Седят си четири бабки и си пият следобедния чай. Едната казва: - Синът ми наскоро стана свещеник... и всеки, който го срещне го нарича отче. - Ехх, - казва втората - моят е епископ и всички го наричат Ваше светейшество. - А пък аз имам брат, който е кардинал. Хората се обръщат към него с Ваше високопреосвещенство - хвали се третата. След дълго мълчание четвъртата споделя: - Моят син е стриптизьор. Когато се съблече, всички викат: "Ооо, Боже!" Пияни руски туристи отказали да се евакуират от Египет, преди да им е свършила ваканцията, излезли от хотела си и се присъединили към трезвата тълпа египтяни, извършващи безчинства и безредици. И тогава всъщност почнали истинските безчинства и безредици. Полицай патрулира по улиците на ЮАР. По едно време вижда една бесилка, на нея виси труп на негър без крайници, с избодени очи и отрязан език. Обажда се по радиостанцията: - Ало колеги, открих едно много жестоко самоубиство ... Млада и хубава учителка влиза за първи час в нов клас. След кратко запознаване, започва да преподава новия урок на дъската. Тъкмо започнала да пише, и чула зад гърба си: "Ще те скъсам!". Обърнала се назад, но всичко било мирно и тихо. Започнала пак да пише, и отново чула: "Ще те скъсам!". Обърнала се рязко, но пак нищо. След малко, случката се потретила. Ядосана, учителката излезнала от час и отишла при директорката: - Това не са ученици, а хулигани! - Но защо? Какво е станало? - учудила се директорката. - Ами тъкмо започна да пиша по дъската и отзад веднага се чува "Ще те скъсам!" - Да не би случайно да е от втория чин в ляво? - Да. - Едно русо момче, нали? - Да. - Е, това е Иванчо, да знаеш че ще го направи! Умрял Тито. В Югославия обявили едномесечен траур. В едно село кметът събрал селяните и казал: - Умря другарят Тито. От днес - един месец никакви веселби, никакви песни и танци, никакви сватби... Един се обадил: - Кмете, а можем ли да е**м? - Това може. Но само с бавни, скръбни движения. И само собствената жена, за да бъде мъката пълна!