Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Аз карам бавно, но радарите не смятат така...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Ако сте над тридесет години и нямате абсолютно нищо в този живот - то значи вие сте честен и достоен човек.
Бисери
03.10.2017
3,087 прегледа
Следващ →
Още вицове
Eдинственият чакащ гражданин на автобусната спирка подхвърля на шофьора на спрелия автобус: - Вашият Ноев ковчег окомплектован ли е? - Липсва ни само едно говедо. Ще се качите ли?
Гошо има хубава съседка. "Как да я впечатля, че да я сваля". Мисли... мисли и го озарява страхотна идея: - Ще взема да си боядисам коня зелен, а тя като ме срещне ще ми каже: - Какъв хубав зелен кон имаш Гошо. Пък аз ще и кажа: Ти остави зеления кон ами аз съм ти много навит дай да се н.....м. "Взема Гошо зелена боя, грабва баданарката и коня е вече зелен. Изкарва го на улицата, напред, назад съседката я няма. Прибира го и се отправя към кръчмата да удари една-две. И не щеш ли насреща му съседката: - Хайде комшу у дома, че моят е с комбайните за две седмици. Както съм ти навита... Гошо развълнуван и отговаря: - Ти остави тая работа ами ела да видиш какъв зелен кон имам.
- Каква е разликата между мъжа и любовника? - Любовникът не пърди в леглото( поне не в началото;-)
Полицай спира циганин с каруца на път на който е забранено да се излиза с каруци... - Слизай, сега ще се глобяваме! - Как бе старши, само за 50 метра съм и после отбивам. - Слизай кат’ти казвам. - Аве старши, дай да видим, нещо да измислим... ей тука в каруцата квот’си намериш - твое е! Само ме пусни. Без да се налага дълго убеждаване полицая се разравя из каруцата и след малко вади буркан с бяла течност в него. - К’во е т’ва? - Мляко от кокос. Не е туй за тебе..., ами, я ти друго си потърси. - Ха, таман съм жаден. Давай го тука и бегай. - Абе... - Бегай!!! - Бе, старши... - БЕГАЙ! Отваря буркана и почва да гълта жадно. Циганина: - Дий, Кокосееееее, ДИЙ!!!
- Нямам какво да крия, освен 50 килограма трева на балкона.