Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Старшина Велков: - Когато говориш с мен, ще мълчиш!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Животни
Един пощаджия трябвало да достави една пратка в една къща.Обаче в двора имало много голямо куче.Излязла стопанката: -Влизайте,влизайте няма страшно. -Да не ми направи нещо-казал пощаджията. -Не се притеснявайте кучето е скопено.
Животни
03.10.2017
3,338 прегледа
Следващ →
Още вицове
Журналист прави анкета на хората от третата възраст. Той среща мъж с набръчкано лице, прегърбен, с треперещи ръце и доста отпаднал вид. - Спазвали ли сте някакъв режим през живота си, за да доживеете до вашата възраст? - пита го журналистът. - Не, не съм. Пуша по три пакета цигари на ден, пия половин литър уиски всяка вечер и си лягам след полунощ... - Това е необикновено постижение... И на колко години сте? - На тридесет и пет.
Прибрала се Марийка вкъщи. Майка й я гледа - една такава разрошена, със синини и драскотини по лицето, роклята й скъсана. - Марийке ма, да не са та били? - Ба, жа ма бият! - Марийке ма, да не си паднала някъде? - Ба, жа падна! - Марийке ма, да не са та ебали? - Ба, жа ма гледат!
Разпитват млад човек: — Кажете, откъде купихте толкова качествена диплома за висше образование? — Намерих я на улицата! — Твърдите, че сте намерили на улицата диплома на ваше име? — Абсолютно! — И как ще обясните такова съвпадение? — Не е съвпадение . Просто си купих паспорт на това име по-късно.
- Мисля,че ходя насън... - Защо така мислиш? - Събудих се днес в моето легло!
Отиват журналисти на хости на Азис и питат на майката ли се е метнало това бебе, че е толкова тихо, а той отговаря: - Чакай да му извадя биберона от дупето, да видите колко е тихо.