Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Знаеш ли как умират мозъчните клетки на блондинка? -Сами.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Иванчо и Марийка
Един ден вуйчото на Иванчо се обажда по телефона и пита: -Иванчо, каде е майка ти ?! -В Банята ... -Иванчо, а каде е баща ти ? -В Банята - А какво правят знаеш ли ?! -Незнам, но преди малко тате ми искаше вазелин , а гледам ми го няма лепилото! :)
Иванчо и Марийка
03.10.2017
3,689 прегледа
Следващ →
Още вицове
Алеко Константинов трагва да пише "ДО ЧИКАГО И НАЗАД", ама стигнал до Калофер и му сваршил бензина
Младо момиче пристигнало в малко село и помолила една старица да пренощува при нея. Тя й отказала, но я препратила при фургона на едни строители, да опита там. Младото момиче почукало на вратата на фургона, отворили и десет яки строителя и тя ги помолила да пренощува при тях. Те й поставили условие: - Ако отгатнеш нашата гатанка, ще те пуснем да спиш и няма с пръст да те докоснем. Обаче ако не успееш ще те оправим всичките подред. Гатанката е следната: "Малко, червенко, расте на дърво?" На другата сутрин старицата отишла да провери как е прекарало нощта момичето. Отворила вратата на фургона и гледа - девет яки мъжаги лежат полумъртви на пода, а десетият стои на колене пред момичето и му се моли: - Момиче, моля ти се, в името на всички богове, кажи "вишничка"! - Хайде, хайде не се офлянквай! Така и така си е краставица!
- Татко, нежененият мъж как се казва - ерген ли? - Да, моето момче. - А как се казва жененият мъж? - Още си малък да знаеш такива думи!
Жена пита мъжа си: — Дълго ли ще си за риба? — Ами не, той Пешо е взел само две шишета.
Двама колеги си лафят на път за вкъщи. - Ти кат се върнеш от командировка кво прайш първо? - Ми кат пристигна на аерогарата, гарата ли ще е т. н. първо звъня на жената, че съм се прибрал благополучно и кат си отида у дома тя ме посреща с усмивка с целувка... що питаш? - Много си тъп, аз кат се прибера - веднага в къщи звъня на звънеца и бягам зад блока под терасата - до ся само един съм изтървал!