Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Двама съседи си говорят: - Ей, много рано са ти пораснали дините! - Това не са дини, а грах. - И сливата ти много рано е окапала. - Това не е слива, а череша. - Е добре де, дай да не се караме... Я послушай как хубаво чурулика славейчето в храстите. - Това не е славейче, а гайгеров брояч.
Черен хумор 1,639 прегледа
Следващ →

Още вицове

В казармата учат Чапай и Петка да скачат с парашути: - За да се отвори парашутът, ще дръпнете въженцето от дясната страна. Ако не се отвори, ще дръпнете резервното въженце от ляво. Когато кацнете, ще ви чака джип, които ще ви откара в поделението. Скочили двамата. Дръпнали дясното въженце - парашутът не се отворил. Дръпнали лявото - пак нищо. Чапай казал: - Лъжци! Бас държа, че и джип не са ни изпратили! Излиза от лекарския кабинет една блондинка и си мърмори: - Риба? Не. Водолей? Не. Козирог? Не. Връща се в кабинета и пита: - Какво казахте докторе, че имам? Нещо от хороскопите? - Рак имате госпожо! Рак! - Бабо, ето ти бонбон! — Благодаря ти. — Вкусен ли е? — Много. — Странно, а кучето все го изплюваше?! - Работите ли на бартер? - Да, но само с печатницата за пари. Знаете ли как се наричат дупките на държавното голф игрище? Отговор: Наричат се бюджетни!