Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Нивото на интелектуалното развитие на човек може много лесно да се познае по неговите въпроси? - Кво?
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Двама приятели разговарят: - Представяш ли си, връщам се вкъщи, отварям гардероба, а там - гол мъж! - Ами нищо ново под слънцето - казал другият. - Как така нищо ново??? Ама аз не съм женен!!!!
Разни
03.10.2017
1,872 прегледа
Следващ →
Още вицове
Двама души се наливали в една кръчма. По едно време единят паднал под масата, а другият изфъфлил.<BR>- Е за т’ва го уважавам тоя, винаги знае кога да спре.
Лекар посещава дома на двама болни - мъж и жена. След прегледа роднините им го питат: - Какво ще кажете, докторе? - Страхувам се - отговаря той, - че и двамата скоро ще овдовеят.
Спорили германец, швед и сърбин чии електровози са най-големи. Германецът се похвалил: - В нашите има тоалетна, баня и мини бар! Шведът го засекъл: - Това не е нищо! В нашите имаме и джакузи и фитнес... Сърбинът обаче казал: - Абе слушайте една история сега и сами преценете вие. Значи отивам аз на работа и се качвам в "Дишев"-ката да карам влака за Шид. Не щеш ли обаче от вътре някъде се чуваше тъп шум. Оставих аз помощника да кара и се метнах на "Застава"-та, карах 10 минути, стигнах до първи модулен шкаф - нищо. Надух пак "Застава"-та и още десет минути карах - пак нищо. После още двайсет минути карах и стигнах до трафа, а там отдолу в шкафа на преходите се заплели в една паяжина един шведски и един немски локомотив и бръмчат...
В Кнежа: - Постопли се малко, вече на закрито може якето да е разкопчано.
Един папагал постоянно поръчвал въглища и ги изсипвал върху колите на господаря си. Един път изсипал въглищата върху най-хубавата му кола. Господарят му се ядосал и го закачил до иконата на Исус Христос. Папагалът го попитал: - Ти от колко време си тука? Исус Христос отвърнал: - От 1000 години. Папагалът казал: - Леле, пич ти колко въглища си поръчал, бе?