Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
В едно семейство се ражда бебе. Цялата фамилия се събира в родилното. Доктора излиза от вратата с бебето на ръце и всички вече са готови за снимка. Иведнъж доктора както държи бебето го засилва и фраааас у земята... Тъщата: - Ама.. докторе.. Вие убихте детето ни... Доктора: - Майтап бе, роди се мъртво...
Черен хумор 2,244 прегледа
Следващ →

Още вицове

-Докторе, от грип ли съм болен? -Да. -От свински ли? -Да! Само свиня може да вика "Бърза помощ" в 4 часа през нощта, защото има 36,7 градуса температура. Един българин умира и се възнася на небето. Господ го посреща лично и му обяснява как стоят нещата там. Накря пита: - Българино, имаш ли въпроси? - Да, Господи. - Казвай! - Кога здравно-осигурителната система в България ще заработи нормално? Господ се замислил за момент и казал: - Няма да бъде по мое време. Любовта, а не философията, крие истинското обяснение на този свят, каквото и да е обяснението на отвъдния... В лудницата. Викат Петров при доктора: - Браво! Днес спасихте приятеля си Гошо от удавяне в банята! Това показа, че цените живота и вече не сте луд, ще ви изпишем. Лошото е, че Гошо след това се е обесил. - Ами, шефе, аз просто го окачих да изсъхне. - Докторе, как е тъща ми? - За ваше съжаление, днес я изписваме.