Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Пух? -Офф Свиньо долна , престани да ме питаш глупости пред хората!! :D
Любими Герои 3,588 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Ало, келнер, в бирата ми има муха! - Защо е тоя шум, господине, та колко може да изпие тази муха… Решила добрата ламя Спаска да стане лоша. Срещнала тя в гората лисицата: - Лисо, идваш вечерта в пещерата, ще те ям. Има ли въпроси? - Ами няма. И продължила по пътя си. Вървяла, вървяла ламята и срещнала вълка: - Вълчо, идваш вечерта в пещерата, ще те ям. Има ли въпроси? - Ами няма. И си тръгнали по пътищата. Вървяла, вървяла ламята и срещнала заека: - Зайо, идваш вечерта в пещерата, ще те ям. Има ли въпроси? - Ами има. - Казвай. - Може ли да не дойда? - Може. Учени създали устройство с което можело да се предсказва бъдещето. Световно представяне всички президенти се събрали и задават въпроси за бдещето. Путин задава въпрос на машината: - Ще има ли трета световна война? - Ще има. - Ще я има ли Русия? - Ще съществува. - Мойте близки ще бъдат ли живи? - Да. - А аз ще бъда ли жив? - Да. Тогава Буш решил решил да си направи майтап и попитал: - А колко ще стува Кока-Колата в Америка, след войната? - Три рубли. . . Две блондинки чакат на спирката за маршрутка. Едната чака 1-ца, а другата - 6-ца. Идва 16 и едната казва на другата: - Ще се возим заедно!!! Мюсюлманите от няколко страни много силно се обидиха, на това че в датските карикатури техния пророк бил изобразен като покровител на терористи. В резултат на това те се изгавриха с датското знаме, разбиха няколко посолства, похитиха няколко датчани и други европейци, направиха кошмарна акция за да изразят ненавистта си към Дания и цялото европейско общество. По този начин, разбира се, те само искаха да обърнат внимание на карикатуриста, че те по свой си начин са тихи и мирни хора. Надявам се, че карикатуристът се е засрамил.