Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Искат да накарат народа да си сортира боклука. Всяко нещо да се хвърля в отделни контейнери. - Ако за това, че не си сортирал нещо правилно, не почнат да дават три години затвор, това у нас няма как да стане.
Разни 1,985 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Как кризата се отразява на габровци? - Започнали са по-често да ходят на гости. Вървели си две костенурки в пустинията. Вървели, вървели, минали 15 години и видяли едно канче. Първата костенурка казала: - Дай да го вземем, па по-натам може да видим чешма. А другата казала: - Не, няма смисъл. Вървели минали още 15 години и видяли една чешма. Първата костенурка казала: - Aз ще се върна да взема канчето, което видяхме по пътя, но ти няма да пиеш от водата, докато не се дойда! Другата се съгласила и костенурката тръгнала. Минали 10-20-30-40 години. Костенурката при чешмата умряла от жажда и решила да пие вода. В този момент другата се показала от една издатина и казала: - Еее, сега ако ще се лъжем, то по-добре да не тръгвам! В коридора на ветеринарната лечебница си говорят две кучета - огромен Сан Бернар и помиярът Рижо. Ричжо се оплаква: - Помиар съм, живея между блоковете, днес ухапах едно дете, щото ме замеряше с камъни и сигурно сега ще ме приспят с инжекция! - Мойта стопанка пък има навик да ходи гола вкъщи. Днес беше изпуснала нещо под масата, навря се да го вземе и аз не издържах и й скочих. Изчуках я много здраво! - Е, и теб ще те приспят с инжекция.. - Не, тя ме докара да ми изрежат малко ноктите на лапите, щото предните й ги бях качил на гърба.. Пред важен футболен мач треньора говори на своите играчи: - Утрешния ни съперник мисли, че ще ни победи, защото тича по-бързо и по-добре владее топката. Да му докажем, че това не е така! На днешната тренировка ще отделим специално внимание на ударите по краката. Мутра води сина си в зоопарка, а после отива при шефа на зоопарка. - Колко струва вашия зоопарк? Бих го купил за сина си. - Имам по-добра идея. Колко струва сина ви? Бих го купил за зоопарка.