Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
На един човек сина се разболял много тежко. Ходили по доктори, но всички казвали, положението е много лошо и детето няма да се оправи. Тогава човекът отишъл при една гадателка. Тя погледнала в картите и казала: - Точно в 12 часа през нощта, детето ще оздравее, но бащата ще умре! Прирал се човекът, и понеже това му били последните часове, седнали с жена си на масата, сипали си ракия, нарязали мезета и взели да се сбогуват. Минало 12, но нищо не се случило. В това време детето влязло в стаята и извикало: - Тате, тате ела да видиш - комшията е умрял!
Разни 1,278 прегледа
Следващ →

Още вицове

В нощната тишина. - Пешо, колко е часа? - Три. (минава известно време) - Пешо, колко е часа? - Пет. . - Пешо, колко е часа? - Шест. . - Пешо, колко... - Иване, какво значение има? С доживотни присъди сме! Архангел Михаил стои в един самолет и който влезе му казва по нещо. Влиза турчинът и архангелът му казва: - Вие много пушите, затова ще натисна това копче и ще ви гръмна. Натиснал го и го гръмнал. Идва руснакът и архангелът му казва: - Вие пиете много, затова ще натисна това копче и ще ви гръмна. Натиснал го и ги гръмнал. Дошъл Бай Ганьо и архангел му вика: - Вие произвеждате много дефектни машини, затова ще натисна това копче и ще ви гръмна. Бай Ганъо казал: - Натисни го де. Архангел Михаил го натиснал и изскочил надпис: ПРОИЗВЕДЕНО В БЪЛГАРИЯ... Трима непукисти се надпреварват кой е най-големия непукист. Първият казва: - Аз вчера с моето гадже бях на кино и по средата на филма се изпиках на седалката и си тръгнах и не ми пука. Втория: - Аз вчера се разхождам по улицата и гледам пред мене 20 полицаи. И си пикая и не ми пука. Третия рекъл: - Абе и аз вчера си ходя по улицата и гледам пред мене 20 скинари. Казаха само "Тва е Гошко" и като ме хванаха и бой, бой, счупиха ме от бой, обаче аз като знам че не съм Гошко и не ми пука. Пожар в осем етажен блок. Блондинка, брюнетка и червенокоса не могли да се изнесат навреме и останали заклещени на последния етаж. Дошли пожарникарите, опънали едно платнище и им викнали: - Хайде, скачайте една по една! Червенокосата скочила първа. Пожарникарите я гледали, докато лети, решили, че е грозна, дръпнали платнището в последния момент и мацката се разпльокала. После викнали нагоре: - Айде следващата да скача! Брюнетката се развикала: - Да, бе да! Да не съм луда! Нали видях какво направихте. Пожарникарите: - Тази беше толкова грозна, че не заслужаваше да я спасим. Ти си по-красива и сега няма да дръпнем платнището. Хайде скачай! Подлъгала се брюнетката и скочила. Докато летяла пожарникарите решили, че и тя е не по-малко грозна и пак дръпнали платнището... След малко викнали на блондинката: - Ти какво? Да не смяташ да останеш горе? Хайде скачай! - Ще скоча, ама оставете платнището и се отдръпнете най-малко на трийсет метра, да не може да го дръпнете. Лесно е да си добър победител. Трудно е да си добър губещ.