Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Цялата нощ спах в поза "сисадмин".. - Това как е? - С лице върху клавиатурата...
Програмисти 2,891 прегледа
Следващ →

Още вицове

Хълцам вече половин час. Казаха ми да пия вода. Гаврят се. Сега не само хълцам, ами и бълбукам. мъж и жена отиват на море жената имала татуировка на бедрата със Красимир Балъков и Христо Стоичков отишли те на плажа и жената взела да се пече на слънце минава мъж и казва голям фен съм на националния ни отбор може ли да целуна Балъков и тя казала добре целунал едното и бедро и казал ами Христо Стоичков може ли да го целуна тя отговорила че може след това я попитал дали може да целуне на Трифон Иванов брадата, а мажът и отговорил: - Ами на Данчо Лечков темето не изкаш ли да целунеш Двама програмисти свършват работа и единият моли другия: - Можеш ли да ми заемеш 1000 лева? - Не може ли да ги закръглим на 1024? Банята на Гестапо. Шпионката Хайке зърва отпечатък на Ленин с главата надолу до пъпа на радистката Кет. - Браво, иронизираш комунистите - казва Хайке. "Повече няма да давам на Щирлиц да ме люби в униформа", мисли си Кет. Жена се събужда посреднощ и открива, че съпругът й го няма. Отива в кухнята и какво да види: Мъжът й седи пред хладилника, отваря вратата и пита: - Ще ме закарате ли до гарата? След кратка пауза той затваря вратата мърморейки: - Нищо, ще хвана друго такси. Това се повтаря няколко пъти. Жената се врътва и се връща в леглото. На сутринта се събужда, отива в кухнята и що да види - ни съпруг, ни хладилник. На кухненската маса стои бележка: "Отивам на гарата."