Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Възпитано ли е да ядеш пиле с пръсти? - По-добре си изяш пръстите отделно...
Разни 2,043 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Петърчо! Как може, имаш двойки по всичко, освен по география?! - По география още не са ме изпитвали... - Какво казват червеите при погребение? - Промоцияяяяяяяяя! Две студентки - едната по математика, а другата по логика се прибирали късно вечерта. Зад гърба им се чули дебнещи стъпки. Математичката казала: - Ако вземем предвид скоростта, с която се движим ние и той, след 30 секунди ще ни настигне. Затова е по-добре да се разделим и според теорията на вероятностите шансът ни е петдесет на петдесет. Разделили се, а дебнещият мъж тръгнал след студентката по логика. След 10 минути двете се срещнали в общежитието и студентката по логика започнала да разказва: - Наистина след 30 секунди той ме настигна. Тогава аз, по пътя на логиката си вдигнах полата, а той пак по пътя на логиката си свали панталона. Но нали знаеш, винаги е по-лесно да бягаш с вдигната пола, отколкото със свален панталон! Един борец си купил страхотен Мерцедес последен модел. Тръгнал той да се разходи из града да посвикне с колата и навсякаде правел катастрофи, блъскал хора и си заминавал с бясна скорост. <BR>Негов приятел го видял какво прави и му звъннал и го пита:<BR>- Абе брато к’во правиш бе? Защо караш като луд?<BR>- Абе купил съм си нов Мерцедес как защо!<BR>- И като си си купил Мерцедес дай да избиещ половината град! <BR>- Ееее а тоя мерник отпред за к’во ми е? Обикаля един свещеник по къщите в селото и отива в поредната къща. Чука на вратата и от вътре се чува глас: - Ти ли си, ангел мой? Свещеникът се замисля и отвръща: - Не, но съм от същата фирма..