Един пич отишал на доктор и се оплакал :
- Докторе, гледай !
Сваля момчето дънките си и доктора вижда, че едната му топка е синя.
- Я ?!? за първи път виждам такова нещо - възкликва доктора! -Ще трябва да ти отрежем тестиса!
Отрязал го ,но след една седмица момчето пак идва.
Сваля дънките и показва другата топка :
- Гледай бе докторе ! И тя е синя!
- Брей момче ,това ще е нещо инфекциозно и ще трябва да я отрежем и нея !
Отрязал я!
След една седмица момчето пак идва при доктора:
- Докторе ,гледай !!!!
Сваля дънките и показва пениса си :
- Гледай го ! И той е станал син !!!
Доктора го погледнал очудено :
- Абе момче , тия дънки да не пускат бе ?
Един човек имал папагал, който постоянно ходел да чука лястовицата и прехващал бълхи от нея. Ядосал се стопанина на папагала и му забранил да ходи при лястовицата, като го заплашил че ще му обръсне главата ако пак отиде. Не издържал папагала и отишъл пак при нея, а стопанина като разбрал, му обръснал главата.
На следващия ден щял да идва на гости шефа на стопанина. Стопанина предупредил папагала:
-Ти ще стоиш наказан тук в ъгъла и няма да се обаждаш, ако гъкнеш ща сложа в клетка!
Дошъл момента, влиза шефа, който бил плешив и още като го видял папагала не издържал и се обадил:
-Алоо, шефеее, насам ний ебачите сме тука в ъгъла! !