Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Кихнах, а колега от стаята ми написа на кюто: "Наздраве" ...Накъде отиваме...
Програмисти 2,946 прегледа
Следващ →

Още вицове

Момиче се прибира късно вечерта. Майка и : - Как не те срам, аз на твоите години... - Мамо, когати ти си била на моите години аз съм била на половин година! Влиза в мъж в църква и почва да се моли: - Господи, направи за мен… Минава покрай него попа и като чул как се моли го попитал: - На колко си години, сине мой? - На четиридесет и осем, защо? - Толкова голям, а все още вярваш в Бог… Оздравяващ болен признава на сестрата: - Така ви обичам, че изобщо не искам да оздравея. - Не се притеснявайте - отговаря сестрата. - Няма да оздравеете скоро. Лекуващият ви лекар също е влюбен в мен и видя как вчера ме целувахте. Разхождам се в гората. Дъжд, вятър, нощ. Замръзвам целият. Гледам - паркиран автомобил, приближавам се и гледам през прозореца - няма никой. Пробвам вратата - отключена, влизам и сядам. Изведнъж колата тръгва. Аз съм в шок. Колата върви, аз седя отзад, зад волана няма никой. Отнякъде се показва космата ръка - навива волана и изчезва. Чак космите на задника ми настръхват. Показва се някакво село, ето ги и първите къщи. Тук колата спира, някакъв мъж поглежда вътре и казва: - И какво правиш тук?! - Ами, возя се... - Баси мамата! Аз тука бутам, а той ми се вози!.. В детската градина едно момиче се хвали на друго: - А пък аз имам нов баща. - Как се казва? - пита другото. - Иван Иванов. - Иван Петров Иванов? - Да!? - А, той е добър - беше ми нов баща миналата година.