Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
В баничарницата:- Извинете, сиренката с какво е?
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Програмисти
Кихнах, а колега от стаята ми написа на кюто: "Наздраве" ...Накъде отиваме...
Програмисти
03.10.2017
2,946 прегледа
Следващ →
Още вицове
Момиче се прибира късно вечерта. Майка и : - Как не те срам, аз на твоите години... - Мамо, когати ти си била на моите години аз съм била на половин година!
Влиза в мъж в църква и почва да се моли: - Господи, направи за мен… Минава покрай него попа и като чул как се моли го попитал: - На колко си години, сине мой? - На четиридесет и осем, защо? - Толкова голям, а все още вярваш в Бог…
Оздравяващ болен признава на сестрата: - Така ви обичам, че изобщо не искам да оздравея. - Не се притеснявайте - отговаря сестрата. - Няма да оздравеете скоро. Лекуващият ви лекар също е влюбен в мен и видя как вчера ме целувахте.
Разхождам се в гората. Дъжд, вятър, нощ. Замръзвам целият. Гледам - паркиран автомобил, приближавам се и гледам през прозореца - няма никой. Пробвам вратата - отключена, влизам и сядам. Изведнъж колата тръгва. Аз съм в шок. Колата върви, аз седя отзад, зад волана няма никой. Отнякъде се показва космата ръка - навива волана и изчезва. Чак космите на задника ми настръхват. Показва се някакво село, ето ги и първите къщи. Тук колата спира, някакъв мъж поглежда вътре и казва: - И какво правиш тук?! - Ами, возя се... - Баси мамата! Аз тука бутам, а той ми се вози!..
В детската градина едно момиче се хвали на друго: - А пък аз имам нов баща. - Как се казва? - пита другото. - Иван Иванов. - Иван Петров Иванов? - Да!? - А, той е добър - беше ми нов баща миналата година.