Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Научил Иванчо в училище от децата, че всеки възрастен си има някаква тайна и може лесно да го изнудваш с това. Прибрал се вкъщи и казал на майка си: - Знам всичко! Майка му: - Ето ти десет лева и не казвай на никой. По-късно се прибрал баща му и на него му казал: - Знам всичко! А бащата: - Ето ти 20 лева, само да не казваш на никой. На другия ден Иванчо видял съседа във входа и му казал: - Знам всичко! А съседа: - Ела да те прегърна тогава сине мой!!!
Иванчо и Марийка 4,062 прегледа
Следващ →

Още вицове

Лъвът в софийската зоологическа градина умрял и изпратили един самолет да докара друг лъв от Африка. Взели един лъв в клетка и го карат за София, но на връщане самолета се развалил и кацнали в пустинята да го оправят. Минали един, втори, трети ден и на лъва определената дажба храна свършила. Той търпял, търпял, не могъл да стои гладен, разбил клетката, видял механика и му казал: - Ще те ям. А, механика му казал: - Ако се развали самолета няма кой да го направи и ти пак.. Минал по-напред, видял пилота: - Ще те ям. - Ако ме изядеш като няма кой да кара самолета пак долу... Оклюмал се лъва, тръгнал обратно към клетката, но срещу него се задала стюардесата наперена. Лъва казал: - Охо, поне теб мога да изям. А, тя му отговорила: - Ако искаш теб да те е*ат тия двамата до София яж ме. Млада блондинка се връща изненадващо от командировка в къщи , и заварва мъжа си яхнат от знойна брюнетка . Веднага се развикала на мъжа си : -Какво правиш бе простак ? Мъжа я погледнал и извикал : АМА ЧЕ СИ ГЛУПАВА , викай полицията ма , не виждаш ли , че ме изнасилват ! ! Между таралежи: - И ’кво? - И нищо - оттук захождам - не става, оттам захождам - пак не става. - И как не става? - ’Ми не става - четка за рисуване - как да ти го река? Не става! - И ти? - Кат’ добарах една баданарка, че дай! - Е т’ва е! Един каратист ходел редовно в един бар, където се събирали педали. И всеки път си поръчвал по една, две бири и си тръгвал. Да ама, педалите искали да го опънат и се чудели как да го направят без да ги набие. И решили да го черпят уиски. Ония се дърпал, но решил да не ги обиди, та го пийнал. После още едно, още едно и накрая се напил. И тия го врътнали. След два дни дошъл пак. Барманът явно и той педал му рекъл: - Едно уиски за начало? Ония се почесъл, замислил се и казал : - Абе я дай една голяма бира, че като пия от това ме боли задника. - Полет 1234 вика кулата. ПОЛЕТ 1234 ВИКА КУЛАТА!!! НЯМАМЕ ГОРИВО! ВСИЧКИ УРЕДИ ОТКАЗАХА! ПАДАМЕ! - Какво си се развикал?!?! Разбрах! Зачерквам ви.