Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
"Поздравявам всички мои родители..." Участник в шоуто "Риск печели, риск губи" пред тв камерата
Разни 2,252 прегледа
Следващ →

Още вицове

По времето на Ангел Марин двама затворници си говорят: - За какво лежиш? - За убийство. - Еее, късметлия си ти! Сисадминът извади от хладилника си бутилка кетчуп. На етикета с химикал беше написал: «Домати.zip». Гражданската война в Русия. Петка замръкнал сред полето и останал да спи там. Събужда се от необичайна врява. Отваря очи и вижда хора в непознати униформи. - Ти бял ли си или червен? - питат го. - Мартеничка - отговаря Петка. Рано сутринта мутра влиза в закусвалня и любезно се обръща кум продавача: - Добро утро! Дайте ми една баничка и една боза. Продавача отвръща: - Съжалявам господине, но бозата свърши. - Добре, тогава ми дайте една поничка и една боза. - Господине, казах ви, че нямаме боза. - Дообре, тогава ми дайте един кроасан и една боза. - Господине, обясних ви, че боза НЯМА!!! - Добре бе, дай тогава една боза и ще си ходя! Недоволна пациентка пита доктора: - Какво е това лечение, докторе! - Какво му има, топла вана и аспирин.... - Аспиринът хубаво, ама ваната след първите десет литра, почва да ми прилошава!