Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Чух, че вчера си се омъжила. Как прекара сватбената нощ? - Както всички останали.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Понякога когато си лежа в леглото, в тъмното, ми трябват няколко минути да намеря дупката и да го пъхна. Глупаво зарядно за телефон.
Бисери
03.10.2017
4,017 прегледа
Следващ →
Още вицове
Двама приятели си говорят. - Пешо, ти знаеш ли, на какво казват "безопасен секс"? - Знам, разбира се! - Е, какво е? - Това е, когато жената е на гости на майка си в провинцията...
Три борчета си говорят и единия казал: - Вчера влизам на дъщерята в стаята и гледам цигари! Аз изобщо не знаех, че тя пуши. Втория казал: - Аз вчера влизам на дъщерята в стаята и гледам бутилка водка!? Аз изобщо не знаех, че тя пие. Третия казал: - Аз снощи влизам на дъщерята в стаята и кво да видя... презерватив?! Аз изобщо не знаех, че тя има пишка.
Бялата господарка разговаря със слугата негър : -Бил , каква голяма и красива глава имаш. -Да , госпожо . -Бил, а какви големи красиви ръце имаш. -Да , госпожо . -А кажи ми , всичко ли ти е толкова голямо ? - Да , госпожо. - И онова ли ? -Да , госпожо. -Колко ? -Осем сантиметра. -Само ? -В диаметър, госпожо.
Младеж дълго оглежда една девойка и накрая казва: - Здрасти, може ли да те снимам? Девойката учудена попитала: - Защо? - Ами колекционирам природни бедствия, повярвай ми, не си за изпускане..
Най-зле в училище се представят децата, които имат собствен телевизор и нямат компютър, а най-добре тези с компютър и без телевизор. линк към новината