Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Журналистка пита 3-ма души "Оптимист ли сте или песимист?" Първия отговаря че е оптимист. Втория отговаря че е песимист. Третия казва че е реалист. "И каква е разликата" - пита учудената журналистка. Отговор: Оптимиста изучавал английски език, песимиста - турски език, а реалиста- автомат "Калашников".
Разни 1,637 прегледа
Следващ →

Още вицове

Ако ви считат за млад и перпективен служител, значи вие свършвате доста работа за значително по-малко пари. Прибира се едно момченце на Коледа в кащи и майка му го води в една стая пълна с играчки и му казва: - Всичките тези играчки са за теб, дете мое. Отиват в друга стая и тя пълна до горе с играчки, майката му казва същото. Отива момченцето в хола и гледа там братчето му си играе само с едно камионче. Пита го: - На теб само това ли ти подариха? То отговаря: - Да! Братчето му започва да се смее и му казва: - А пък на мен две стаи с играчки ми подариха. - Да ама аз не сам болен от рак, нали?! - Как се досетихте, че мъжете в склада са крадци? - Отначало си помислих, че са експедитори. Но като видях, че работят бързо, се усъмних... Иванчо имал час по ботаника. Учителката решила да изпита всички деца от първи до последен номер, кое е най-миризливото цвете! Започнала от първи номер: – Александре за теб, кое е най-миризливото цвете? и тои казал: –Госпожо най-миризливото цвете за мен е розата. –Браво Сашко! И така изпитала всички, но последно оставила Иванчо. –Я ми кажи сега кое е най-миризливото цвете според теб? –Най-миризливото цвете е марулята! Учителката възмутена го погледнала, той продължил: –Марулята, защото тати всяка вечер казва на мама: Отивай да си миеш марулята че много мирише! Двама психоаналитици се срещат в асансьора след напрегнат работен ден. Единият е преуморен, едва се държи на краката си, другият - бодър, пълен с енергия. - Как го правите, колега? - пита първият. - Кое? - Как успявате да изглеждате така бодър след 14-часово общуване с пациентите? - Че кой ги слуша тях!!!