Срещат се двама приятели:
-Оо как си Пешо. Как беше почивката на морето?
-Абе мани!През цялото време валя дъжд!
-Ама ,като те гледам си хванал тен.
-Какъв тен бе , тва е ръжда.
Някакъв мъж влиза в бакалия и казва на продавачката:
- Добър ден, имате ли горчица?
- Да, имаме.
- Ами, тогава си намажете устата и ще ви направя хот-дог!