Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
След катастрофа Софиянец се среща с Господ и го пита: –Добре де, аз бях с брониран мерцедес с какви ли не защити, а тоя пуст Бургазлия беше с някакво си пежо от 89 което всеки момент ще се разпадне... как така той оцеля, а аз не....Да нямаш някакви пристрастия към Бургазлиите? Господ го погледнал и казал: - Въъъъйййй Маняк......
Други 2,255 прегледа
Следващ →

Още вицове

Беше толкова добър астролог, че пиян се обаждаше на бъдещите си гаджета. Потънал кораб. Към самотен остров след цяла нощ плуване едва-едва, с последни сили се приближава по чудо оцелял пасажер. На острова го чака също по чудо оцеляла жена му: - И къде се мота цял ден, ако мога да знам? Корабът потъна още вчера! На Манго му дали премии и той завел семейството на баня. Шляпали циганетата във водата, играли и се пръскали. Като прогизнали съвсем излезнали да си ходят щото вече и работното време свършило. Едното циганче рекло на баща си: - Тате, туй банята било хубаво нещо. Догодина нали пак ще дойдем? Дете се обръща към баща си, бивш хакер: - Тате, ти бил ли си някога програмист. - Да, даже бяха трима! Турист разказва за пътешествието си в Мексико: - Беше просто ужасно! Представяте ли си, индианци отляво, индианци отдясно, индианци - пред мен! Дори и зад мен имаше индианци! - И какво направихте? - Какво да направя? Наложи ми се да купя едно от одеалата, които предлагаха…