Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Генко ми разказа: "Купих мандарини от супермаркета. Прибрах се вкъщи, а се оказа, че от около 15 бройки, 5 са с плесен. Грабвам ги обратно, касовата бележка в ръка и отивам да се карам. Почнах с касиерката, после някакъв мениджър дойде. Не, нямало да се извинят, нямало да ги сменят. Били си съвсем прилични мандарините. Тогава му казвам:"Хубаво, щом са прилични, изяжте ги, ама без да се мръщите. Ако ги изядете без да се мръщите, си тръгвам веднага, без претенции". Той се съгласи. Изяжда две и вика - това е, толкова е дневната доза. А аз му обяснявам - каква дневна доза, яж ги всичките. Изяде и петте плесенясали мандарини, а се вижда, че му е гадно, но яде! - Юнак! А сега повикай управителя! Идва управителя: - Дайте ми нови мандарини, че вашият служител изяде моите! Трябваше да му видите погледа само, но той си го заслужи!"
Разни 1,869 прегледа
Следващ →

Още вицове

Четирима мъже седели в бар, когато единият станал и отишъл до тоалетната. Докато го нямало, другите трима се заговорили за синовете си. Първият казал: - Моят много ме притесняваше. Чудех се дали ще излезе нещо от него. Но сега съм доволен от него. Има магазин за автомобили и наскоро купи на най-добрия си приятел нова кола. Вторият казал: - Моят хич не го биваше в училище. Носеше само двойки. Но се оправи. Сега се гордея с него. Има банка и наскоро подари на най-добрия си приятел акции за един милион долара. Третият казал: - И на моя син не му вървеше в училище, но сега се справя добре. Има зоомагазин и наскоро подари на най-добрия си приятел кученце. В този момент четвъртият мъж се върнал от тоалетната. - Говорехме за синовете си - казали другите. - Моят ми носеше само главоболия - споделил четвъртият. - Педал е, обаче всичко се оправи. И много го харесват. Наскоро един от гаджетата му му купи нова кола, друг му даде акции за един милион долара, а трети му подари кученце. - Защо НДСВ все още не отговарят на 12-те въпроса на БСП? - Защото искат Симеон да отговори писмено. ------ НДСВ: По повечето въпроси сме съгласни. Питат БСП: - Защо сте недоволни от отговорите на НДСВ? БСП: - Как защо? Става дума за 10-те божи заповеди, концесията за магистрала "Тракия" и за бюджетния излишък... - Построиха при нас съвременен зоопарк. Има си всичко - топли и уютни клетки, басейни, трева, дървета, даже отлично ядене по три пъти на ден. Само дето още не могат да приберат животни. - Но защо? - Защото все още не мога да изгонят местното население. Бащата на Иванчо го пита: - Какво стана в автобуса? - Настъпих без да искам една жена. - отговорил Иванчо. - Извини ли й се? - попитал бащата. - Да, а тя ми даде банан. - И ти какво направи? - Настъпих я по другия крак. Какво не бихте искали да чуете, докато лежите на операционната маса: 1. Мамка му! 2. Някой да ми е виждал часовника? 3. И защо ми трябваше толкова да се напивам вчера!? 4. Ама че работа, някой е откъснал 47-ма страница от инструкцията! 5. Донеси ги обратно, лошо куче такова! 6. Такаааа, той вече има деца, нали!? 7. Я малко по-бързичко, че след половин час започва мачът! 8. Сестра, подайте ми ....онова...аа как му беше името.....абе....подайте ми каквото и да е! 9. Добре, бе, колега! След като това не е апендикс, що за идиотщина е тогава!? 10. Тия пък от енергото ми писнаха. Пак спряха тока! 11. Всички назад! Падна ми едната контактна леща! 12. Е, колеги, днешната операция е един добър урок за всеки от вас, който се счита за голям специалист!