В трамвая:
- Бабо,защо си купуваш 2 билета? Пита кондуктора.
- Синко,ако загубя единия, да имам втори.
Засмял се кондуктора и я питал:
- Ами ако случайно загубиш и втория?
- Е, тогава имам карта.
- Марийке, ще ти сваля луната в краката, ще ти набера букет от звезди, ще украся челото ти с Хелеевата комета..
- Колко си романтичен Иванчо, като средновековен рицар си...
- Както не съм ебал нищо 10 месеца, всякакви глупости мога да измисля..