Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Защо сте ударили мъжа си? - Господи, трябва ли да има причина?!..
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Животни
Заю-баю и ежко-бежко вървят и срещат видрата. - Здравей тидро. - казва заекът. - Защо я нарече тидра, тя е видра. - попитал ежко-бежко. - Аз на животни, които съм ебал не им говоря на Вие.
Животни
03.10.2017
1,870 прегледа
Следващ →
Още вицове
При психиатъра. - Докторе, цялото ми тяло е в пера! - Спокойно, легнете… Повтаряйте сега след мене: нямам пера, нямам пера, нямам пера… А сега вече можете да станете! - Докторе, благодаря ви! Перата наистина изчезнаха! Пациентът излиза, а психиатърът вика чистачката: - Бихте ли премели, че целият под стана в пера…
Жена влиза в магазин с антики и пита: - Извинете, колко струва онзи дебеличкият буда? - Шшшшш, тихо, това е шефа!
Отива един на гости в комшията, но бил много кахърен и изморен. - Какво ти има? - пита го домакина. - Абе много съм стегнат нещо, не знам точно какво ми е. - Ами щом си стегнат ще те оправя. Я Айше ела тук да разхлабиш госта. Дошла Айшето, съблякла се и го оправила. - Как си сега? - пита домаккина. - Абе пооправих се ама още съм стегнат. - Айше идвай пак да разхлабиш човека. Дошла Айшето и отново го оправила. - Как си сега бе комшу? - Ей, комшу знаеш ли как ми стана добре сега, разхлаби ме това дето ме стягаше и сега се чувствам съвсем отпуснат. - Хасан, идвай бързо да затегнеш човека!
Жена, току- що прибрала се от командировка, пита малката си дъщеричка: - Как беше? Слуша ли, докато ме нямаше? Не плака, нали? - Да, мамо- отговаря детето,- слушах. А в сряда и в петък бавачката спа в леглото ми. - Не се казва така- поправя я бащата. - Правилно е да кажеш: "Бавачката спа при мен в леглото." - Не, тате, ти бъркаш! - протестира момиченцето. - При теб тя спа в четвъртък...
- Скъпа, записах майка ти на подводно плуване. - Чакай малко! А с парашутизма какво става? - Стига толкова! Вече цяла година скача - почти сто скока има, а даже крака не си изкълчи!