Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Как се сбогуват известните писатели? "Айде и ще се видим в учебниците!"
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Животни
Заю-баю и ежко-бежко вървят и срещат видрата. - Здравей тидро. - казва заекът. - Защо я нарече тидра, тя е видра. - попитал ежко-бежко. - Аз на животни, които съм ебал не им говоря на Вие.
Животни
03.10.2017
1,869 прегледа
Следващ →
Още вицове
Радио "Ереван" пуснало анкета до всички национални радиостанции с въпрос: "Какъв максимален брой дини може да носи един средно статистически мъж ?". След известно време по-голямата част от радиостанциите отговорили, като преобладавал отговорът че един мъж може да носи най-много до четири дини: по една под двете мишници и по една във всяка ръка. "Един Арменец може да носи пет дини - оповестило радио "Ереван"- четири в ръцете и една надяната на чепа!" В този момент пристигнал и отговорът на радио "София": - Един българин може да носи девет дини - четири в ръцете и един арменец с пет дини надянат на чепа !
Двама пияници влизат в магазин за дрехи. Единият се блъска и казва: - О, извинете! А другия му казва: - Абе, тъпанар такъв т`ва е манекена!
В час по физика, преподавател предлага на ученици опитна постановка: - Кажете ми сега, деца, при тези условия ще протича ли ток през проводника? - пита учителя. - Ще протича! - отговаря Иванчо. - Браво Иванчо, прав си! - отговаря учителя. - Няма да протича ток! - отговаря Петърчо. - Точно така Петърчо, прав си! -отговаря пак учителя. - Ама, г-н учител, как така хем ще протича ток хем няма? Невъзможно е! - намесва се Стефчо. Учителят мисли известно време и отговаря: - И ти си прав, Стефчо!
Две мутри тръгнали да пият кафе. Вървели си те по пътя и гледат заведение с надпис "Кафе". Съответно единият веднага съобразил, че вътре могат да изпият по едно и казал на приятеля си: - Ей, виж там сигурно има кафе. - Абе, няма бе! - Що бе, виж че пише "Кафе". Трябва да има. - Няма бе! - Виж че пише, бе човек. Дай да провeрим поне. - Бе като ти казвм, че няма - значи няма. Аз веднъж така гледам на едно място пише "Жени" - влизам вътре, а то кенеф.
Смятам да отида на църква, за да се изповядам.Толкова грехове ми се събраха...приятно ми е да си ги спомням.