Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Заю-баю и ежко-бежко вървят и срещат видрата. - Здравей тидро. - казва заекът. - Защо я нарече тидра, тя е видра. - попитал ежко-бежко. - Аз на животни, които съм ебал не им говоря на Вие.
Животни 1,869 прегледа
Следващ →

Още вицове

Радио "Ереван" пуснало анкета до всички национални радиостанции с въпрос: "Какъв максимален брой дини може да носи един средно статистически мъж ?". След известно време по-голямата част от радиостанциите отговорили, като преобладавал отговорът че един мъж може да носи най-много до четири дини: по една под двете мишници и по една във всяка ръка. "Един Арменец може да носи пет дини - оповестило радио "Ереван"- четири в ръцете и една надяната на чепа!" В този момент пристигнал и отговорът на радио "София": - Един българин може да носи девет дини - четири в ръцете и един арменец с пет дини надянат на чепа ! Двама пияници влизат в магазин за дрехи. Единият се блъска и казва: - О, извинете! А другия му казва: - Абе, тъпанар такъв т`ва е манекена! В час по физика, преподавател предлага на ученици опитна постановка: - Кажете ми сега, деца, при тези условия ще протича ли ток през проводника? - пита учителя. - Ще протича! - отговаря Иванчо. - Браво Иванчо, прав си! - отговаря учителя. - Няма да протича ток! - отговаря Петърчо. - Точно така Петърчо, прав си! -отговаря пак учителя. - Ама, г-н учител, как така хем ще протича ток хем няма? Невъзможно е! - намесва се Стефчо. Учителят мисли известно време и отговаря: - И ти си прав, Стефчо! Две мутри тръгнали да пият кафе. Вървели си те по пътя и гледат заведение с надпис "Кафе". Съответно единият веднага съобразил, че вътре могат да изпият по едно и казал на приятеля си: - Ей, виж там сигурно има кафе. - Абе, няма бе! - Що бе, виж че пише "Кафе". Трябва да има. - Няма бе! - Виж че пише, бе човек. Дай да провeрим поне. - Бе като ти казвм, че няма - значи няма. Аз веднъж така гледам на едно място пише "Жени" - влизам вътре, а то кенеф. Смятам да отида на църква, за да се изповядам.Толкова грехове ми се събраха...приятно ми е да си ги спомням.