Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Никога не съм дърпал момичетата за косите в училище, защото веднъж на село дръпнах коня за опашката...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
На пазара вече продават боровинки... Поглеждаш цената и зрението ти само се възстановява!
Разни
03.10.2017
2,145 прегледа
Следващ →
Още вицове
Срещат се двама приятели: - Здрасти, Пешо, що си такъв тъжен? - Жената ме нарече дърто магаре! - Е, голяма работа, не си толкова стар.
В час по математика учителят чете условието на задача: - Строяща се къща има стълбище състоящо се от пет части, като всяка част има по двайсет стъпала. Колко стъпала трябва да измине човек, за да се качи до последния етаж? - Всичките - отговаря Иванчо.
Човекоядци хванали французин, германец и руснак и им казали: - Даваме ви тази пушка и ако някой от вас уцели ястреба там горе на онази скала ще го пуснем, иначе ще го изядем. Първи се наел да стреля германеца. Стрелял, стрелял - не уцелил и попитал: - Имам ли право на последно желание? Вожда мислил, мислил: - Амиии, да. - Искам една голяма бира. Изпил бирата и го изяли. Втори се наел да стреля французина, стрелял, стрелял, не уцелил и попитал: - Имам ли право на последно желание? - Да. - Дай една голяма бира. Изпил бирата и го изяли. Руснака взел пушката и попитал: - Може ли първо последното желание? - Амиии, да. - Дай тогава две бутилки водка. Изпил ги, омотал се като свиня и почнал да стреля. Дан, дан, дан и уцелил ястреба. Вождът учуден казал: - Как го уцели? А руснакът: - Ами ти с 10 пушки и 20 ястреба няма ли да уцелиш?
В час, Иванчо си играе с химикалката, учителката го видяла и попитала: -Иванчо , какво правиш? И той и показал химикалката и започнал да я щтрака и казал: -Госпожо чудя се и вие вижте, влиза и излиза , а няма малки химикалчета. Марш изгонилага го да отива при директора и там бил изгонен направо от училище, и да доведе баща си. Върви си Иванчо отчаян и без да иска минава на червено. Полицаят го спира и му тегли едно конско , Иванчо се извинява и му разказва случката и защо е отчаян. Полицаят помислил малко взел химикалката , разглобил я и успокоил Иванчо. -Иванчо успокой се , няма да водиш баща си , а утре ще кажеш на директора и учителката , че няма малки химикалчета защото има спирала и му показал пружинката.
Знаете ли какво е истински търговец? Този ,който купи от арменец и успее да продаде с печалба на евреин.