Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В 2 часа през нощта звъни телефона: - Ало, 55-55-55 ли е. - Съжалявам имате грешка. Тук е 555-555. - Много съжалявам, извинете, че ви събудих. - Няма нищо, и без това щях да ставам - телефона звънеше.
Разни 1,788 прегледа
Следващ →

Още вицове

Лекар казва на тежко болен от дизинтерия, че умира и го пита за последно желание. - Докторе, пиши в смъртния акт - починал от спин. - Защо- пита лекарят. - Искам да умра като ибач, а не като дрислю. Авторът на книгата " Твоя първи скок с парашут" поднася своите извинения на читателите за допуснатите грешки и изказва съболезнования на техните семейства. Пияница влиза в една кръчма, сяда на бара и поръчва: - Едно за теб, едно за мен r по едно за всички останали! Бармана изпълнил поръчката, но когато човекът трябвало да плати казал: - Ами брато нямам пукната стотинка! - и бармана го строшил от бой. Оа другия ден пияницата пак влезнал в кръчмата: - Едно за теб, едно за мен и по едно за всички останали! - А пари имаш ли ? - Имам! - отговорил пияницата Когато трябвало да плати отново казал на бамана че нямя нито стотинка и бармана го пребил още по жестоко. На третия ден пияницата пак влиза, сяда на бара и поръчва: - Едно за мен и по едно за всички останали! - А за мене? - пита бармана. - За тебе няма щото като пийнеш и много се заяждаш!! Попитали радио Ереван: - Кога ще стане по-добре? - Вече беше... Чарли Шийн и Линдзи Лоън ще стартират собствен сериал. Той ще се казва "Две и половина грама" ...