Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Ако Господ пишеше книга? "Глава 2013, страница 1 от 365...".
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
- Аз съм българче... - Стига си се оплаквал, бе!
Разни
03.10.2017
1,050 прегледа
Следващ →
Още вицове
Двама чукчи ловували и на брега на океана убили един морж. Хванали го за опашката и го замъкнали към селото. Бивните му обаче заоравали в снега и се дърпало много трудно. След известно време насреща им се задава един бял ловец. - Здравейте, чукчи. - Здравей, бели ловецо. - Гледам хванали сте морж. - Хванахме, обаче бивните му рият в снега и е много труден за дърпане. - Ами че хванете го откъм бивните и ще е доста по-лесно. Послушали го чукчите, хванали моржа за бивните и завлякли. Вървяли, вървяли и единия се обадил: - Ей-и-и, туй белия човек - умен човек. Глей сега колко е по-лесно! - Лесно, лесно - казал другия - ама на, пак се върнахме до океана.
Пет годишен син на програмист пита баща си: - Татко, а защо слънцето изгрява от изток, а залязва на запад? Бащата: - Ти провери ли? Синът: - Да, всеки ден проверявам! Бащата: - За бога, не пипай нищо - всичко работи!
Иванчо в час по математика. Учителката пита: — На едно дърво има 3 пиленца. Стреляме по едното, колко ще останат? — Госпожо, госпожо, може ли аз да кажа??? — Да, кажи Иванчо. — Нито едно! — Е как нито едно? — Защото след изстрела всички ще излетят госпожо, отговаря логично Иванчо. — Не е така. Смятаме в момента. Две пиленца ще останат. Но харесвам начина, по който мислиш! Ядосан Иванчо казва: — Госпожо, да ви задам ли и аз един въпрос? — Давай! — Три жени седят на една пейка и ядат сладолед. Едната го ближе, другата го хапе, третата го слага целия в устата си. Коя е омъжена? — Тази, която го слага целия в устата си??!! — Не, госпожо, тази дето носи халка! Но харесвам начина, по който мислите!
- Скъпи, да знаеш къде е книгата ни "Как да живеем 100 години"? - Изхвърлих я. Майка ти искаше да я чете.
Учителката вдига Иванчо и му казва: - Иванчо кажи две местоимениа. Иванчо: - Кои, аз?