Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Аз съм българче... - Стига си се оплаквал, бе!
Разни 1,050 прегледа
Следващ →

Още вицове

Двама чукчи ловували и на брега на океана убили един морж. Хванали го за опашката и го замъкнали към селото. Бивните му обаче заоравали в снега и се дърпало много трудно. След известно време насреща им се задава един бял ловец. - Здравейте, чукчи. - Здравей, бели ловецо. - Гледам хванали сте морж. - Хванахме, обаче бивните му рият в снега и е много труден за дърпане. - Ами че хванете го откъм бивните и ще е доста по-лесно. Послушали го чукчите, хванали моржа за бивните и завлякли. Вървяли, вървяли и единия се обадил: - Ей-и-и, туй белия човек - умен човек. Глей сега колко е по-лесно! - Лесно, лесно - казал другия - ама на, пак се върнахме до океана. Пет годишен син на програмист пита баща си: - Татко, а защо слънцето изгрява от изток, а залязва на запад? Бащата: - Ти провери ли? Синът: - Да, всеки ден проверявам! Бащата: - За бога, не пипай нищо - всичко работи! Иванчо в час по математика. Учителката пита: — На едно дърво има 3 пиленца. Стреляме по едното, колко ще останат? — Госпожо, госпожо, може ли аз да кажа??? — Да, кажи Иванчо. — Нито едно! — Е как нито едно? — Защото след изстрела всички ще излетят госпожо, отговаря логично Иванчо. — Не е така. Смятаме в момента. Две пиленца ще останат. Но харесвам начина, по който мислиш! Ядосан Иванчо казва: — Госпожо, да ви задам ли и аз един въпрос? — Давай! — Три жени седят на една пейка и ядат сладолед. Едната го ближе, другата го хапе, третата го слага целия в устата си. Коя е омъжена? — Тази, която го слага целия в устата си??!! — Не, госпожо, тази дето носи халка! Но харесвам начина, по който мислите! - Скъпи, да знаеш къде е книгата ни "Как да живеем 100 години"? - Изхвърлих я. Майка ти искаше да я чете. Учителката вдига Иванчо и му казва: - Иванчо кажи две местоимениа. Иванчо: - Кои, аз?