Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Една жена си върви по улицата облечена в доста оскъдна пола. Непознат мъж забелязва бримка по чорапогащника й и пита: - Какво е това? - Ами, реотанче - му отговаря жената. - И до къде води това реотанче? - До едно котлонче. - А може ли да си опека наденичката на това котлонче? - Не, защото в момента варя лютеничка.
Други 2,162 прегледа
Следващ →

Още вицове

Синът: - Искам да ям! Бащата: - Срамота! Аз на твоите години исках да стана космонавт. Иванчо стои на двора и крещи: - Марийке!!! От прозореца се показва бащата на Марийка: - Марийка вече си легна. Мога ли аз да ти помогна с нещо? - Не, трябва ми Марийка като жена! След пет минути на двора изскочила Марийка с миниполичка и прозрачна блузка. - Знаеш ли, Марийке,- казва й Иванчо.- Топката ми падна в женската тоалетна… Един кон отива на зъболекар и казва: - Искам да ми извадиш всичките зъби. - Как? Та ти си кон! - отговаря зъболекаря. - Нищо, ти ми ги извади. Зъболекарят извадил зъбите на коня. Той станал, избърсал се и казал: - Е и сега, ако ми кажат че приличам на Петър Стоянов, ще им разкажа играта! Закъснява Иванчо за първия час. Учителкта го пита: - Какво става, че закъснаваш? - Нападна ме един бандит! - Ау! И какво ти направи? - Открадна ми домашното... Чапай и Петка седят на масата, пият водка и замезват краставички. При тях се примъква Фурманов: — Охо, другари! Хапвате, пийвате двамката… Я аз да стана трети! — А, не, ти ще си седми. — Как така седми? — Ами шестима вече изгонихме.