Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Жена с дете се разхождат в морската градина. Неочаквано ги спира непознат мъж и казва: - Госпожо, може ли да целуна това детенце, че като знам от къде е излязло... - Еми отиди тогава целуни на мъжа ми х/я, той тази сутрин го изкара от там ! ! !
Семейни 3,100 прегледа
Следващ →

Още вицове

Всяко нещо си има и недостатъци, казал човекът, на когото умряла тъщата, когато дошли да му искат пари за погребението. (Джером К.Джером) Като разгледате снимките в профила ми виждате че съм рибар. Искам да ви разкажа за последния си подвиг. Бях на язовир "Искър" и хванах един много, ама много голям шаран.Т олкова голям че като го извадих на брега нивото на язовира спадна с половин метър. После като го снимах само снимката му тежеше пет кила. Супер съм, а? Знаете ли че... Мечо Пух е християнин. Ако беше мюсюлманин щеше ли да има за приятел една свиня! Архитектите скриват своите грешки с помощта на бръшлян. А готвачите правят това с помощта на майонеза. Футболната среща между Аскуу и село Сусам никога няма да бъде забравена! Дори и след 10 поколения тази драма ще бъде запомнена! При резултат 3:3 и пряк свободен удар за отбора на Сусам в 93-тата минута на срещата се провежда следния диалог между вратаря на Аскуу (и понастоящем собственик на софтуерна фирма) и трима крайни защитници от същия отбор! - Жа прайм ли дувар уа? - Нимойти уа я ж га фана! Шут! Гол! Аскуу губи мача! Трансконтитенталната титла отива при село Сусам! - От ни га фана уа каунь? - К’ъ ж га фана уа? Ми тя мина кат матор и бе мноо кьошелия, уа! Следва сбиване и рев от кълбото с хора : - Ябааа ! Ко ма напрай уа каунь? Рев от кълбото с хора : - Откънъ ми некътья уаааааааааа серсемь със серсемья! Из публиката хвърчат димки : - Окадихти сичко уа ! Я за са приместя напреш да наглявам калабълъка.