Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Двама старци се оплакват.Единия казва на другия: - На мене значи от 15 години не ми е ставал! - А-ааа, на мене, да чукна на дърво, само от десет!!
Разни 2,256 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мъж се кара на жена си: - Вие блондинките сте уникални, 68 процента от вас са безмозъчни! Даже да смятате не умеете! - Мен това не ме засяга. Аз съм от останалите 12 процента. - Докторе, какво ще ме посъветвате? - Яжте риба, в нея има много фосфор! - Но аз искам да съм здрав, а не да светя по нощите! Госпожата в училище казала на децата: -Когато кажа дума която има крака станете. Госпожата казала: -Куче. Децата станали.После госпожата казала: -Дете. Отново децата станали.После госпожата казала: -Слънце. Но тогава само Иванчо станал.И госпожата го попотала: -Защо стана бе Иванчо?Слънцето няма крака. Иванчо отговорил на госпожата: -Ами госпожо вчера като минах покрай вашата къща чух мъжки глас да казва "Слънце разтвори си краката" Едно зайче отива в ресторанта и пита келнера: — Имаш ли шкембе? — Имам. — А имаш ли свински врат? — Имам. — А свински бутове? — Имам. — Леле! Сигурно си много грозен! Един жабок отишъл при ясновидка и попитал: - Кажи ми, ще срещна ли скоро някое младо момиче? Ясновидката отговорила: - Да, ще я срещнеш! - Къде - в бар или на парти? - В часа по биология.