Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Питат старшина: - Работите ли? - Да не съм работник, че да работя! - Значи служите? - Да не съм куче, че да служа? - Тогава с какво се занимавате? - Аз съм военен. Чакам война!
Разни 1,063 прегледа
Следващ →

Още вицове

Борец се оплаква на приятел: Абе, купих си безжичен телефон, а той не бачка! - Ми купи си жица, бе умник, отговаря му другият. Вълкът си купил мотор. Заекът поискал да го покара. Вълкът му казал: - За да тръгнеш кажи "Слава богу", а за да спреш - "Богу слава". Заекът тръгнал. Стигнал до една пропаст и забравил думите. - Ох! Слава или... Ох! Аха-а-а! Богу слава! Моторът спрял на самия ръб над пропастта. Зайо се хванал за сърцето и с облекчение въздъхнал: - Ох! Слава богу... Вървяла си Червената шапчица из гората и изведнъж вижда в шубрака Вълка. Изненадана го запитала: - Вълчо, защо са ти толкова големи очите? - Защото ааа...кам. Възрастна дама от провинцията заминала за София. Когато се върнала, внуците я попитали: - Е, бабо, как беше, хареса ли ти? - О, да, простаците в столицата са намаляли значително. - Какво говориш, хората твърдят обратното?! - Съдете сами: когато навремето следвах там, почти на всеки ъгъл ми подсвиркваха, но и аз не им оставах длъжна: “Простак с простак!” Сега нямаше такова нещо... -Марийке, какво стана с оня пич дето се запознахте онзи ден? Ами поиска ми веднъж -пуснах му, поиска ми пак- пак му пуснах. Поиска ми на третия ден- отказах му! -И що така? -Еее, не искам да ставаме толкова интимни...