Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Държава, в която астролозите изкарват много повече от астрономите, е болна държава.
Бисери 3,348 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Мирчо, когато не е имало бански костюми, жените са криели срамотиите си с лозови или смокинови листа! - Чичо, леличките, които сега си слагат лентички в дупетата, сигурно преди са ползвали листенца от райграс? Отива един мъж при доктора: - Имам проблем. Когато спя, хъркам. И то много силно. - Е, това пречи ли на жена ви? - Аз не съм женен. - На съседите? - Нямам съседи. - Тогава какъв е проблема? - Ами заради хъркането на четири места вече ме уволниха... Управител на банка му се родил син. Обаче понеже не му оставало време да отиде да го види и изпратил служител на банката в родилното. Върнал се той и казал: - Господине, чудесни новини! Бебето прилича на вас! - Прекрасно, разказвай подробности. - казва управителя. - Ами то е дебело, бузесто, няма коса, постоянно вика и от нищо не разбира. Дебел мъж искал да отслабне. Пробвал всякакви диети, но нищо не се получавало. Накрая прочел една обява: „Отслабнете с 5 кг. на ден!“. Позвънил, казали му, че ще дойдат на място. На другия ден се звъннало на вратата, мъжът отворил, а там стояла красива гола жена, която държала табелка: „Ако ме хванеш съм твоя!“. Започнал мъжът да я гони из цялата къща. Няколко часа я гонил, най накрая я хванал, свършил работата, застанал на кантара – отслабнал с 5 кг! Следващата седмица пак позвънил по телефона и казал: „Искам да отслабна с 10 кг!“. Отново му казали да чака в къщи. На другия ден на вратата го чакала още по-красива гола жена с табелка „Ако ме хванеш съм твоя!“. Започнал да я гони. Половин ден я гонил, най накрая я хванал… , застанал на кантара – бил отслабнал с 10 кг! Следващата седмица отново се обадил по телефона и твърдо казал: — Искам да отслабна с 20 кг! — Сигурен ли сте? — Сигурен съм! — Е, добре. Чакайте вкъщи. И отново на вратата се звъни, мъжът отваря вратата, а там стои едър негър с табела „Ако те хвана си мой!“. Всичко хубаво се постига с цената на голяма болка Никога не плачи за това, което не плаче за теб.