Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Кратък сценарий за трисериен сапунен сериал за бележитата българска двойка. . серия-Иванчо се връща от командировка, отваря гардероба, вътре якият Гошо комшията му ръмжи: -Докога ще те чакам, рогоносец нещастен? . серия-Иванчо се връща от околосветско пътешествие, отваря гардероба, вътре скелета на Гошо, не можал да го дочака.. . серия-Иванчо се връща внезапно в къщи. Марийка гола, лежи в кревата и гледа гузно. Той заключва гардероба и казва: -А сега, нека си поговорим сериозно насаме!
Иванчо и Марийка 3,712 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Добре де, добре, - казва мъж на жена по време на поредната семейна сцена. - Ти си ангел, а аз съм чудовище, ти ще попаднеш в рая, а аз в ада, поне ще си почина от твоите скандали. След някой ден се случила автомобилна катастрофа с автомобила им... бум, бам, черен тунел... Мъжът се оглежда: обикновена стая, но нещо не е както трябва, безтегловност някаква, умрял ли е? И жената е тук и му се усмихва... - Къде съм Господи? - Ти много съгрешава, - чува се гласа на Господ, - пиеше, изневеряваше. Твоето наказание - ще слушаш вечно упреците на жена си. Ти си в ада. - Господи, а защо жената е тук? - пита нещастникът. - А за нея това е рай... - казал Господ. На военната комисия. - Има ли сред вас глухи? Само двама си признаха, останалите се правеха, че не чуват... Прибирам се аз след коледното парти към 2 посред нощ. И гледам пощата ми пълна с писма. Но уви си бях забравил ключа и като всеки български идиот тръгнах да си я вадя с пръсти. Но се заклещих... След дълга борба с пощенската кутия я изкъртих и тръгнах за спешното. Там влизам при лекаря държейки пощата пред себе си и викам. "Имата ПОЩА". Лекарят, който е виждал убийства, самоубийства, свръхдози и изнасилвания ме гледа като Слави изпълнението 6 кокошки и се кръсти. Медицинската сестра ми вика: - Момче, 30 години съм медицинска сестра и такова чудо не бях виждала ... Цялото спешно зарязаха всичките си случай, за да дойдат да се запознаем и да си направят снимка за спомен. Това се случи 2007 година и най-вероятно още се помни... - Какво е импийчмънт? Чувам, че щели да искат на Гоце? - Това е като, когато Моника на Бил Клинтън... - И коя е нашата Моника? - Няма нашенска Моника, сега Гоце ще имитира Моника пред ББ, за да отърве импийчмънта. Влиза пингвин в бар. Застава на бара и казва на бармана: - За мен обичайното. - Що не се .....!!!!!! На ден имам по 500 клиента - трябва ли да ги помня всичките?!