Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Блондинка влиза в кафе. Поръчва си нормално кафе. Сервитьорката носи поръчката. Блондинката: - Извинявайте, но това кафе мирише на пенис… Сервитьорката се изчервила, грабнала кафето и отишла при бармана. - Клиентката каза, че кафето мирише на пенис… Бармана вдигнал чашата, помирисал я и казал: - Кажи на клиентката да го пие с другата ръка…
Блондинки 3,286 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мъж влиза в зоомагазин и вижда клетка с папагал, който струва 1000 долара. - Защо е толкова скъп тоя папагал? - пита той. - Това е много рядка порода, а освен това и много интелигентна. Знае страшно много думи и ги употребява при разговор. - обяснява продавачът. Мъжът плаща и носи папагала вкъщи, слага клетката на масата, сяда пред нея и започва да чака. Чака час, чака два - папагалът не обелва дума. - Айде приказвай, бе! Кажи нещо! Я кажи: Гошо е пич, Гошо е пич. Папагалът мълчи. Ситуацията продължава няколко дни. Мъжът съвсем отчаян седи с зачервени очи, гледа клетката и гневно крещи - Гошооо е пич, Гошооо е пич. Папагалът се обажда: - Гошо, я кажи каква е разликата между индукция и дедукция? Мъжът гледа и не вярва: - Ебаси. Защо мълча досега, бе?? Не знам каква е разликата, дори за първи път ги чувам тия думи. Папагалът: - Ето видя ли? За чий тогава ми е да си разговарям с тебе? От блога на една секретарка: Днес учих администратора как да сменя тонера на ксерокса. Почувствах се богиня на вселената! Чистачка мие мъжката тоалетна в Народното събрание: - Изроди! Не само страната, ами и оная си работа не могат да управляват! Между приятелки: - Струва ми, че съм най-щастливата жена на света! Щом ще се омъжвам за, този за който съм мечатала! - А на мен ми се струва, че това е нищо в сравнение с щастието да се омъжиш за някой, за който е искала друга... Отишъл негър с жена си при лекаря. Докторе вика черния, бе то нии с жената черни пък детето защо така бяло,да не е болно нещо? А д-ра - Я ми кажи как го прави това дете? Е как. Навътре - навънка, като всички. Аааа ето . Няма навътре - навънка, само навътре осветил си го затова така бяло.