Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Мъжът се мушва под завивките, нежно и страстно прошепва в ухото на жена си: - Без гащи съм! Жената отговаря - Остави ме да спя! Утре ще ти изпера няколко чифта...
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Годеници
- Искаш ли чипс? - Не, той е вреден. - Абе и ти не си стока, ама аз те искам.
Годеници
03.10.2017
4,478 прегледа
Следващ →
Още вицове
Брюнетка казва на блондинка: - Отново поскъпна бензина. - Няма проблеми, аз си зареждам всеки път за 20 лв.
Колко често мъжете правят секс в различна възраст: под 16 год: чикията не се брои! 16-20 год: два пъти седмично, като мама и тати се паднат на работа. 20-30 год: три пъти седмично с поне две жени. 30-40 год: петък и събота, защото иначе се успиват за работа. 50-60 год: тази година веднъж, а догодина по-рядко. над 60 год: хмммм..... и аз не мога да кажа, това е божа работа!
В една кръчма влизат митничар, данъчен и пожарникар. Започва голям купон - ядене, пиене , веселба… От всичко по много. Накрая се наканват да тръгват. Идва сервитьора и казва "350 лв.". Бавно се изправя пожарникаря и пита " Мога ли да видя разрешението от пожарната за заведението?". Сервитьорът смутено се връща назад, след малко идва отново: " 280 лв.". Изправя се данъчния: "Мога ли да видя счетоводните книги и да проверя касовия апарат?" Сервитьорът смутолевил "Извинете" и пак се връща. След малко идва за трети път и казва плахо " 200 лв." Митничарят го поглежда с досада и казва: "Абе добре бе двеста двеста, аре давай ги, че да тръгваме".
След разходка на кучето мъж се прибира вкъщи и казва на жена си: - Не зная какво се е случило с кучето ни, но по пътя обратно все се дърпаше и скимтеше сякаш искаше да каже нещо. Жената отива в антрето, гледа кучето и казва: - Искало е да каже, че е чуждо куче.
- Защо Баба Яга не носи бельо? — За да се закрепва по-добре на метлата.