Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Съдържателка на Публичен Дом се разхождала по коридора и чула от една стая някой да пее.....слиза тя до "рецепцията" (ако може така да го наречем) и пита: - Връчихте ли сметката на Господина от 8-ма стая??? - Да , разбира се ! - казала "рецепционистката" - А защо тогава още Пее?!?! - Той не пее Мадам....... Опяват Го!
Семейни 2,677 прегледа
Следващ →

Още вицове

Все повече германци прекарват отпуската си в родината си. Тази година няколко милиона изкараха отпуската си в Турция... Жената: - Мъжо, иди да купиш хляб. Мъжът: - То пари за ракия няма, тя хляб иска?! Детенце не може да заспи. Майката пита бащата: - Може би трябва да му изпея нещо? - Защо веднага, скъпа? - отговаря мъжът. - Опитай първо с добро! Памела Андерсъм заяви, че всичко трябва да бъде естествено и си напомпа соя вместо силикон. По магистралата се движи вехта кола, в нея се возят възрастен мъж и жена му. Жената е полуглуха, но за сметка на това кара колата. Спира ги полицай. Полицаят: — Госпожо, карате с превишена скорост… Бабата: — К’во каза тоя? Дядото /крещи/: — Каза, че караш много бързо… Полицаят, оглеждайки документите на бабата пита: — О, вие сте от Смолян!!?? Бабата: — К’во вика тоя? Дядото: — Пита, дали сме от Смолян… Полицаят: — Имам силни спомени от Смолян. Преди много години там правих най-отвратителния секс в живота си… Бабата: — К’во вика? Дядото: — Вика, че те познавал…