Москва.
Тъщата решава да уреди последното си изпращане и се обръща към зетя:
- Ето ти тук 200 хиляди рубли. Прави каквото знаеш, но искам да бъда погребана на Червения площад!
Зетят взел парите и излязъл. След два часа се връща и направо при тъщата.
- Не ме питай какво съм правил, при кого съм ходил, но утре точно в 6 сутринта трябва да си там!
Съдържателка на Публичен Дом се разхождала по коридора и чула от една стая някой да пее.....слиза тя до "рецепцията" (ако може така да го наречем) и пита:
- Връчихте ли сметката на Господина от 8-ма стая???
- Да , разбира се ! - казала "рецепционистката"
- А защо тогава още Пее?!?!
- Той не пее Мадам....... Опяват Го!