Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Скъпи, искаш ли да се оженим? След като се оженим, ще споделям с теб всички тревоги и грижи… - Ама аз нямам тревоги и грижи? - Е, аз нали за това казвам - \"след като се оженим\"…
Годеници 5,575 прегледа
Следващ →

Още вицове

- Защо тъщата ти е така усмихната в ковчега? - Абе нали съм с оптически мерник, до последния момент си мислеше, че я снимам... Двама приятели се срещат: - Иии... откога не съм правил секс... - Ааа... Аз сутринта си направих френска чекия. - И ква е тая френска чекия? - Ами нали съм водопроводчик - нагласяш френския ключ и действаш... Чукча кибичи на автобусна спирка в подмосковието, а до него африкански студент. Чукчата прави обиколка около афрото и пита: - Ти китаец ли си? - Не, негър съм. След около 15-20 минути обиколката и въпросът се повтарят: - Абе ти китаец ли си? - Не. След час на негъра нервите вече не издържат и отговаря: - Е добре де, китаец съм, и какво? - Странно, а толкова приличаш на негър! Едно джудже се прибрало вкъщи и си легнало под леглото.Защо? -Защото джуджето си е вкъщи и може да прави каквото си иска. Ловец поканил приятели на вечеря и ги гостил с някакъв превъзходен апетитен дивеч. Гостите излапали всичко и поискали да разберат какво е това, което им е поднесла домакинята. - Как какво, че това беше заек?! - Я, отде го намери тоя заек по нашите места! - Ами вчера, тъкмо излизам от къщи - гледам заека точно пред ме. Стои и ме гледа. Вдигнах пушката - бааам и точно в десятката! Не успя и едно "мяу" да каже!