Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Защо блондинките не пият разтворими сокове? Защото не могат да сипят един литър вода в такова малко пакетче.
Блондинки 3,799 прегледа
Следващ →

Още вицове

Моята втора тъща е доста по-схватлива от първата - всичко разбира от първия удар. - Какво е студентски сандвич? - Една филия от горе, една от долу и една посредата! Гугъл Преводач най-после преведе плача на 6-месечно бебе: "ААА-ЪЪЪ-ААА!" "Насрах се, а на никой не му пука!" На вратата на известен политик се звъни. Отваря той и на вратата висок мъж в черен костюм, нахълтва в къщата, вади пистолет и му го опира в челото. - Ама, аз такова... - уплашил се политикът. - Аз съм наемен убиец и ще ви убия без да усетите - прошепнал човека в черния костюм. - Ооо,така ли било - отдъхнал си политикът, - аз помислих, че сте данъчен... Двама араби тръгнали със самолет от Вашингтон към Ню Йорк. Единият седял до прозореца, а другият до него. Преди самото излитане влязъл нисък дебел израелтянин и седнал до арабите. Свалил си обувките и си размърдал пръстите на краката. Когато арабинът на прозореца казал "Искам кока-кола" изряелтянинът отговорил " няма проблеми, ще ви донеса" и тръгнал. Докато го нямало арабинът плюл в обувката му. Когато израелтянинът се върнал вторият арабин му казал "Аз също искам кола". Израелтянинът отново отишъл за кола и докато го нямало, вторият арабин плюл в другата обувка на израелтянина. След това израелтянина се върнал с колата и тримата спокойно се насладили на кротък полет до Ню Йорк. Когато самолета казал, израелтянина си обул обувките и веднага разбрал каква е работата. "Колко ще продължава това" - казал той - "тази вражда... тази ненавист... колко дълго ще си плюем в обувките и ще пикаем в колата?"