Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Говорят си две приятелки: - Миче, дали да не се омъжа? - За кой? - Не знам, малко ли глупаци има?
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Блондинки
Защо блондинките не пият разтворими сокове? Защото не могат да сипят един литър вода в такова малко пакетче.
Блондинки
03.10.2017
3,797 прегледа
Следващ →
Още вицове
Едно котенце минавало край едно езерце и видяло една малка наденичка на повърхността. Протегнало лапичка, взело наденичката и я изяло сладко. На другия ден, пак минало покрай езерцето и видяло вътре една по-глояма наденичка, но потопена под водата. Протегнало лапичка, понамокрило се малко и взело наденичката и сладко я изяло. Следващия ден, котенецето нетърпеливо отишло пак на езерцето, но този път видяло огромна наденичка на дъното. Гмурнало се котето, цялото се намокрило, но успяло да вземе наденичката. Какъв е изводът? - Колкото по-голяма наденичката, толкова по-мокро котето !
Говорят си двама рейсъри: - Вземи си часовник като моя, един час го взима за 45 минути!
Говорят си двама: - Представи си, днес работих две смени. - Защо?? - Без да исках съм задрямал, а никой не ме разбуди.
Доктор към млад мъж: - Пушите ли? - Да, аз съм млад ерген тъй че пуша... - А алкохол употребявате ли? - Да, аз съм млад ерген, тъй че пия... - А полов живот? - Да, аз съм млад ерген, тъй че че... - Да ви кажа честно, ще трябва да забравите за всички тези неща? - Хммм...С пиенето и пушенето някак си ще се справя, но със секса ще е трудно... - В такъв случай трябва да се ожените. - Защо пък? - За да спрете секса постепенно...
- Вчера те търсих цял ден, къде беше? - С жена ми ходихме в зоопарка! - И к`во? - Е, к`во, к`во... Приеха я!